mariusz27

dealer ZETORA w Mrągowie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dealer
mariusz27    4

Witam nie jestem pewny czy to dobry dział , ale nie mogłem odszukać podobnego tematu, mianowicie jakie macie opinie i na co zwrócić uwagę u tego dealera jak macie opinie na temat tego dealera i jak sie spisuje serwis czy nie mielicie żadnych nacisków ze strony handlowca?

zetor team
ZIELONA STRZALKA

Mechamaniak    4

Przez osobistą urazę do właściciela tegoż punktu- nie polecam. Radzę poczytać komentarze na jego temat w Google: "euro-agro-invest opinie".

Wiadomość z agroFakt.pl

Mechamaniak    4

Właściciel to urodzony handlowiec. Kiedy trzeba coś sprzedać jest bardzo miły, potem różnie to bywa, ogólnie jest wredny. Serwis się stara, ale jak dwóch mechaników, może w porywach trzech, ma szybko obskoczyć wszystkie punkty- pamiętajmy, że na przeglądy i naprawy zazwyczaj jeżdżą w pojedynkę. Na przegląd czeka się długo. Ogólnie jest jeden mechanik bardzo obyty już teraz (Zbyszek- o ile pracuje), reszta niedawno przyjęta, tam jest straszna rotacja.

Mechamaniak    4

Nadal wciskają kit ludziom, że nowe majorki palą tyle co polska sześćdziesiątka? Zapomnij :D A handlowców to tam mnóstwo się przewinęło...

Mechamaniak    4

Przeglądy w zetorach w porównaniu do innych marek tanie nie są, tysiąc wzwyż, półtorej. No i wiadomo, jak trafi się awaria nie z winy użytkownika to pokrywa gwarancja (chociaż mogą szukać czegoś, aby jednak wmówić, że to z winy użytkownika).

mati5720    17

jeden z przedstawicieli jest bardzo namolny co jakiś czas do mnie przyjeżdża i wciska te ich trupy kompletny brak kompetencji nic nie wie o tych i ich zetorach. słyszałem że za naprawy na gwarancji przysyłają ludziom faktury do zapłaty. ceny tych ich maszyn z kosmosu. jak chceż kupić to przyłóż do rany a jak wyjedziesz za brame tym nowym trupem to już cie nie znają

"John Deere bez kompromisów" :D

mariusz27    4

pewnie masz na mysli Mazurowskiego tena i jedna rada nie popisuj umowy bo pozniej w razie co nie wyplaczesz sie z niej

zetor team
ZIELONA STRZALKA

Ursusc385    738

Potwierdzam to co piszę  @mati5720 dla sąsiada w Majorze wysiadła pompka paliwowa, z początku ładnie pięknie na gwarancji będzie zrobione, a po 2 tygodniach przysłali fakturę na prawie 700zł za naprawę!

Co najlepsze, koszt takowej pompki to 280 zł http://sklep.tzmkalisz.pl/Pompa-zasilajaca-CD3M3552-Motorpal-Zetor-Proxima%283,1865,545%29.aspx Więc skąd wzięła się reszta ? 400 zł za wymianę czy dojazd 10 km ?

Co do przeglądów to koszmar - przegląd na 100 mth to koszt 1500 zł! co najlepsze po 3 miesiącach od pierwszego przeglądu dzwonią, że trzeba robić kolejny przegląd, a ciągnik przepracował niespełna 60/70 mth po pierwszym przeglądzie. Koszt oczywiście 1500 zł. sąsiad się nie zgodził w związku z czym zabrali mu gwarancję.

Dealer dno, cieszę się, że nie kupiłem od niego ciągnika, a przyznam, że mało brakowało. Polecam omijać z daleka. W Mrągowie jest dużo lepszych firm, które mają normalne podejście do klienta, zarówno przed zakupem, jak i po zakupie.

Edytowano przez Ursusc385

Gość Luke16   
Gość Luke16

A czego wy się spodziewaliście że przegląd w nowym jest za darmo? Zarówno ja i wujek płaciliśmy po 1300zł za przegląd gwarancyjny drugi jest po ok. 400-500mth i za ten ładnie już podziękowaliśmy tracąc gwarancję bo zmienić olej w silniku i filtr od hydrauliki czy filtr powietrza to ja sam umie i ostatni przegląd Majora który wykonałem sam kosztował mnie nie 1300zł tylko 300zł.... 

Ursusc385    738

Sorki, ale w konkurencyjnej firmie,  w cenie 1500 zł, to ja mam 3 pierwsze przeglądy - na 50 mth, 300 mth i 600 mth...

Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja akurat o Mrągowskim dealerze Zetora się nie wypowiadam tylko o kwestii przeglądów... To proszę odpowiedz mi gdzie przegląd robią z pieczątką zetora za 500zł? :D Jakoś mój był brany gdzie indziej i wuja też i znajomego który też akurat w tym czasie brał też a cena za przegląd była tak naprawdę spójna... A co do Majora i spalania ktoś napisał że pali jak polska sześćdziesiątka i akurat tyle pali  :blink: chyba że mój, wujka i znajomego, jest popsuty :lol:  z początku palił tak do 100mth znacznie więcej a teraz spalanie super i to jest akurat plus u niego mimo że jest też sporo minusów... 

Gość Luke16   
Gość Luke16

Napisałeś firmie co mogło znaczyć również u innego dilera... :P Ale mniejsza o to... Nie porównujmy akurat Zetora do Farmtracka który produkuje ciągniki niespełna 15 lat w porównaniu do Zetora to nic (1946r) ... No może jedynie Major który oprócz silnika niczym się praktycznie nie różni od Farmtracka... Ale nie zbaczajmy z tematu. Chciałem zaznaczyć tylko że kupując nowe musimy brać pod uwagę cenę przeglądów... no i części trzykrotnie zawyżonych cenowo... Tak samo jest z autami jak pracowałem tam gdzie pracowałem to wymiana oleju filtrów w ASO kosztowała średnio 800zł a przeciętny mechanik za to samo wziąłby nie więcej jak 250zł... 

Mechamaniak    4

Niestety to prawda z tymi przeglądami, stąd niektórzy z nich rezygnują, chociaż słyszałem o dwóch przypadkach, gdzie gwarancja uratowała przed olbrzymimi stratami. Rzadko się zdarzają trefne egzemplarze, ale i tak bywa.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.