• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Elvis1090
      Witam mam zamiar kupić nową prasę do 80tys brutto... myślałem o ursusie z-597 tylko że niema ich za wiele na rynku i ostatnio sytuacja w ursusie kiepsko wygląda więc zaczynam się wahać... może ktoś poleci jakąś fajną prasę w tych pieniądzach dobrze by było jakby miała rotor. 
    • Przez dawidx
      Witam interesuje sie zakupem tych 2 pras. pytanie do użytkowników która prasa będzie lepsza pod względem zgniotu i awaryjności. Dodam ze nowy model JD jest zmodyfikowany i ma rotor z wiekszych pras serii 900 i lepsze łozyska tak mi powiedział dealer. A najważniejsze pytanie jak z zapotrzebowaniem mocy w Mchale v660 z jakimi ciagnikami pracujecie. Ja mam jd 6330 i Agrotrona K110.
      cenowo McHale jest 7 tyś droższy (bez hamulców) od JD.
      Pozdrawiam 
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez grzegorz1988
      Witam.mam pytanie czy zna ktos firme zeuspackaging oferuja siatki do bel.jakies opinie?
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.