Skocz do zawartości

Polecane posty

Zdzislaw123    0

Witam.
Odbiorę stare folie po sianokiszonce, folie czarne, worki big-bag, worki po nawozach, stare plandeki w obrębie woj. Wielkopolskiego.
Duże ilości folii odbiorę z całej Polski i zagranicy.
Kontakt e-mail'owy lub telefoniczny.

e-mail : klon_art@op.pl
tel : 793-090-162

Pozdrawiam Zdzisław :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AgroSikora
      Szukamy chętnych na kiszonkę z kukurydzy  z powierzchni 100 ha - więz w rachubę wchodzą tylko ilości całosamochodowe.
      odbiór może być luz bądz balot.
      Kukurydza rośnie w okolicy Pasłęka - do cięcia jeszcze z 2 tyg.

zdjęcie wykonane 8 września 2015
    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!

Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.

Pozdrawiam,

Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

• Przez Mario35
      Witam wszystkich. Mam takie pytanie. Ktory z tych ciagnikow byscie wybrali. Wiem ze new holland t 4cyl a renault 6cyl. Tylko chodzi mi o awaryjnosc i mozliwosc pozniejszego odsprzedania. Opisze moja sytuacje, mam znajomego co sprowadza ciagniki czekam az przywiezie mi case, tylko jeszcze nic ciekawego nie znalazł a ma te dwa na stenie. ja musze miec ciagnik w maju na sianokiszonke(prasa NH BR560A) i dlatego pytam ktory byscie wybrali bo jak nic nie znajdzie to musze ktoregos wziasc. Pozniej bym go sprzedał jak przywiezie case i ktory mógłbym szybciej sprzedac.
      Oba ciagniki sa w bardzo dobrym stanie NH z 1998r a Renia 1995. Czekam na wasze odpowiedzi.
    • Przez Krzychosz2
      Witam panowie mam problem w przyczepie samozbierającej claas quantum 3500s z nożami dodam że były ostrzone 3 razy problem polega na tym że czasami noże wychodzą z wgłębienia na rotorze i drapią po nim wygląda to następująco noże powinny być ustawione tak jak na zdjęciu w tych wgłębieniach a czasami zdarza się że nie które idą w miejscu strzałki i rotor trze o nie i końce noży się zdzierają może macie jakiś pomysł jak je mocniej wsadzić w te wgłębienia
      Myślałem żeby spróbować podsadzić pod sprężyny zabezpieczające podkładki żeby zabezpieczenie było sztywniejsze może by to coś pomogło.Wszystkich bardzo proszę o pomoc

• Przez Danielson21
      Witam interesuje mnie nabycie wentylowanych worków typu big-bag o maksymalnej ładowności 1,5t. Około 100-120 szt. Oczywiście worki tylko używane i maksymalnej cenie 8 zł