bandit1945

Zalewanie opon płynem

Polecane posty

yacenty    1600

podstawowe pytanie - jak zassać taki wąż? w mauserku zawór ma chyba ze 2 cale a ciągniecię przez górny otwór jakoś tego nie widze

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

zetores    16

wkładasz wąż we wiadro aby cały był we wodzie. jeden koniec zatykasz i trzymasz cały czas we wodzie, a drugi koniec wkładasz przez górny otwor do beczki.

schodzisz z przyczepy i najlepiej majac waz jeszcze w wiadrze,i teraz wkladasz wąż przez odkrecony wentyl, najlepiej aby wąz był troche mniejszy od wentla, np taki od kraników w motocykla

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

kizak    329

Można i w tej beczce od razu go zatapiać, tylko ,wolno by powietrze wyszło,jak kolega wspomniał zatkać lub załamać,można by coś podrzucić by przez rant się nie załamał i blokował przepływ.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal07100    0

Witam! Czy zauważyliście po dociążeniu swoich ciągników Większy opory podczas podjazdów pod strome górki w transporcie? Ja dociążyłem swój ciągnik 1 tona 2 tylne i przód 400 kg i pod góre jak jade to odczuwalny jest spadek mocy .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nunu85
      Cześć koledzy.
      Czy byłoby zainteresowanie, gdybym stworzył instrukcję krok po kroku co i skąd kupić, jak podłączyć, żeby zbudować sobie wagę elektroniczną (pod mieszalnik, do ważenia inwentarza, czy czegokolwiek innego).
      Przykładowo złożyłem sobie teraz wage pod mieszalnik za 500zł.
      Waga na 4 czujnikach wyszłaby koło 600zł.
      Jeśli znajdą się chetni do lektury, to stworzę takiego mini manuala i tu poniżej zamieszczę.
    • Przez MarcinNH
      Witam, dokładał ktoś amortyzacje podnośnika do swojego traktora ? Właśnie sie nad tym zastanawiam, traktor to same explorer 90. Na co zwrócić uwage po montażu akumulatora ? Zrobić ogranicznik na dźwigni podnośnika żeby nie podnosił na max do góry ? Wyczytałem że inne traktory po włączeniu amortyzacji lekko opuszczają maszyne. Jakieś wskazówki co do montażu ?
    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?

• Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez MichuK
      Witam. Chciałbym dorobić do pługa akpil km 80 HP ramię do pakomatu i zawiesić na nim włókę. Niestety nie znalazłem żadnej ilustracji ani zdjęcia, żeby zobaczyć jak to jest przymocowane do pługa z zabezpieczeniem hydraulicznym. Jeśli ktoś ma podobne rozwiązania, to prosiłbym o zdjęcia.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj