TJ206

zakup valtry T153 lub T154

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Valtry
TJ206    1

Koledzy mam do was prośbę chcialbym kupić nowy ciągnik do głównych prac polowych,przesiadam się z Zetora 125kM,pole 60ha od VI do III rzepak i zboża. Ciągnik ma mieć mechaniczną skrzynie biegów,przedni TUZ,może miec przednią os na amortyzatorach,proszę użytkowników o opinie, a moze jest jakiś inny ciągnik lepszy o tych samych parametrach no i jak ktoś zna to proszę o cenę tego CUDA. A może kupić większy??? Z góry dziękuje!

TJ206    1

nie upieram się aż tak bardzo na te modele ale chciałbym ciągnik o mocy ok 155kM i w góre do 180,mechaniczna skrzynia,elektrorewers,przedni TUZ w miare ekonomiczny ale wiem ze w orce Mój zetor pali16l/godz i orze ok 1,5ha(ibis XXL)

Wiadomość z agroFakt.pl

Janosik82    0

kolego z mechaniczną skrzynią jest kilka sztuk T133 one mają prawie 160km. U Pędziwiatra firma ROLBUD w głuchowie za 270000 nettto z miękką osią i miękką kabiną i szybką skrzynią a diler jest na prawde ok bo sam mam od  niego 2 ciągniki

uczen1989    0

z tego co wiem w Kisielicach mają T153 w H3 z amortyzowaną osią, przednim TUZ, na szerokim ogumieniu, z kompletem obciążników, amortyzowaną kabiną  za niespełna 290 tys netto. Są to chyba modele z rocznika 2015. Za nowe T4 w takiej specyfikacji to pewnie z 320 - 330 tys netto trzeba położyć. Nowych T3 już chyba nie można w tej mocy zamawiać w fabryce.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarek5036
      Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś użytkuje Valtre A104 i co możne powiedzieć o tym ciągniku?  
    • Przez patryk165
      Jakie macie opinie o ciągniku Valtra s260 z 2005r? Wady, zalety ogólne uzytkowanie jak z awaryjnością. 
      Na co zwrucic uwage przy zakupie
    • Przez Miki03
      Witam. Pytanie do użytkowników Valtry problem jak w tytule. Otóż ciągnik po nagrzaniu gaśnie i nie da się go zapalić. Po chwili gdy ostygnie zapali i sytuacja sie powtarza. Sytuacja dzieje się od chwili gdy ciągnik stał lekko pochylony na jedna strone( miał 1/10 pojemności zbiornika paliwa). NW czy to wina tego ze się zapowietrzył czy wina czegoś innego. Próbowalem znaleźć zawór odpowietrzenia ale nigdzie nie mogę znaleźć. Ktos wie gdzie się on znajduje? Albo miał podobny problem? 
    • Przez kewin123
      Witam -prawdopodobnie w okolicach lutego ma być premiera nowej valtry z serii -A . Czy ktoś cokolwiek wie na ten temat? Wszelkie info, zdjęcia, dane, mile widziane. 
    • Przez andrz17
      Witam forumowiczów. Mam problem z półbiegami mianowicie przy zmianie strasznie szarpie ciągnikiem. Poradzicie coś?? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.