Skocz do zawartości
Stasiek30

John deere 580 spada ciśnienie na zegarze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
Stasiek30    2

Witam mam problem że podczas owijania czy to sznurkiem czy siatką spada ciśnienie na zegarze tz. podczas prasowania trzyma przy czerwonym a gdy owija to spada na połowe zielonego i 20 cm zewnętrznej warstwy jest luzna. Wymieniłem oringi na zaworze i uszczelniacze w siłownikach i nie ma poprawy. Może mieliście podobny przypadek to proszę o pomoc co jest przyczyną.

daro77    2

Witam nie wiem czy  problem jest taki jak u mnie mam prase rivierre 125  ma ona  ścisk bali  hydrauliczny i przy owijaniu  spadało ciśnienie powodem był rozdzielacz w ciągniku .

Stasiek30    2

Ale prasa john deere ma własny rozdzielacz (i w nim wymieniałem oringi) więc nie wiem czy ciągnikowy ma na to wpływ. A rivierre to nie wiem czy ma?

Wiadomość z agroFakt.pl

emtecc    13

nie, pytałem tylko z ciekawości

może się kiedyś przydać taka informacja

Pozdrawiam i życzę rozwiązania problemu

adisikora    0

Mam ten sam problem. A uszczelniacze do siłowników gdzie kupiłeś? bo jak pytałem w serwisie to 550 zł chcieli za komplet na jeden siłownik.

kuubaa2    0

Mam też też ten problem,siłowniki na 100% sprawdzone sprężonym powietrzem zawór od sciaskania nowy, problem pojawił sie od czasu jak ramie które podnosi pasy przy otwieraniu komory w góre zaczeło wolniej i pózniej podnosić niz klape. Teraz pytanie czy jest to wina kostki w prasie czy ???? Jakieś pomysły?

Stasiek30    2

No właśnie to jest pytanie za punktów. Ja wymieniłem uszczelniacze w siłownikach i wszystkie oringi w kostce i każdy zawór rozkręciłem i tam też wymieniłem oringi i żadnej poprawy. Pisałem do kolegi z innego forum bo ma ten sam problem to napisał mi że oddał kostkę do naprawy do Tucholi i jak dostanie ją z powrotem to ma się do mnie odezwać czy jest poprawa.

pawelek11    15

Witaj. Rozwiązałeś już problem ze spadkiem ciśnienienia w prasie? Ja mam taki sam problem i nie wiem co robić. Środek beli zbity dobrze a zewnętrzna warstwa luźna.

ksiaze    3

mam taki sam problem, nie wiem co jest ze własnie cisnienie przy owojaniu spada na godz. 12.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez 12345678
      Mam problem z prasą John Deere 550. Prasa podczas pracy podała sznurek ale ramie już nie wróciło. Pompa nie podaje oleju. Po jej wymontowaniu i sprawdzeniu okazuje się że wszystko jest ok. ale jednak pompa nadal nie podaje oleju. W czym może tkwić przyczyna?? Filtr jest nowy, a olej czerwony, hydrauliczny, samochodowy.
    • Przez rebel22
      Witam czy posiada ktoś tą Prasę jakie macie opinię na jej temat?
    • Przez Piotr609
      Witam panowie mam do was pytanko odnosnie cisnienia u mnie gdy zamykam komore i nabijam cisnienie wskazówka zegara wchodzi okolo 2cm na zielone pole w trakcie zwiekszania sie beli dochodzi do czerwonego pola w zaleznosci od ustawiania zaworem gestosci ale gdy przestane i prasa nie pobiera materiału lub kiedy owijam siatka widac ze wskazówka sie cofa z 1.5cm a słoma z 10cm po wiezchu nie jest dobita czy u was tez tak jest? 
    • Przez Skwarus
      Witam, jak powinien wyglądać ten dolny walec w tej prasie? Niedawno kupiłem i są na nim przyspawane takie "ceowniki" ale wydaje mi się że jest on zbyt ślizgi bo prasa po kupnie zrobiła 70 bel bez problemu a teraz co chwilę przy rozpoczynaniu bela przestaje się obracać i zapycha się za rotorem, jeśli miał ktoś podobny problem z zapychaniem prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu
      Pozdrawiam