Skocz do zawartości
patula48

Talerzówka do Deutz-Fahr

Polecane posty

patula48    0

Witam, mam pytanie jaką szerokość talerzówki dobrać do ciągnika Deutz-Fahr 80km, aby bez problemu sobie z nią poradził?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzesiek11
      Witam wszystkich.
      Mam zamiar kupić agrofarma 85, czy ktoś może mi coś o nim napisać? Jak ze spalaniem, jaką ma moc (do czego porównywalną), ile miejsca w kabinie, jak widoczność?
      Czekam na te i inne informacje, z góry dzięki wszystkim.
    • Przez klocek
      Witam po raz drugi,
      Planujemy zakupic nowy ciągnik jednak przed zakupem chce sie doradzic jeszcze was który wy
    • Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez mateuszgmail
      Witam. Czy ktoś z użytkowników posiada lub użytkuje ładowarkę teleskopowa Deutz-Fahr? Mam zamiar kupić używaną 30.6 i proszę o opinię na ich temat oraz na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie. 
    • Przez zbigi123
      Witam!
      Kupiłem ciągnik Deutz-Fahr 7807c i mam kilka pytań. Po pierwsze gdzie sie sprawdza stan oleju w skrzyni biegów? Nie ma żadnej miarki wiec podejrzewam, że jest jakis korek kontrolny tylko który? Pytanie drugie gdzie się wlewa olej do skrzyni bo też nie widze żadnego typowego wlewu. Korki spustowe namierzyłem. Pytanie numer 3 jaki olej do hydrauliki?
      NA stronie Fuscha jest napisane ze 20w20, aczkolwiek czy można zalac 10w30? Bo potem problem z mieszaniem wiec pytanie czy nic nie bedzie sie dziać. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.