ROLNICZEK001

Kombajn ziemniaczany Hassia POMOC

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam! 
Posiadam kombajn ziemniaczany Hassia na worki, mam go od niedawna więc nie znam go tak dobrze. 

Problem jest w tym że ten bęben co idzie po grządku strasznie wchodzi w ziemie, nawet gdy się podreguluje korbą dalej dzieje się to samo. Kombajn był zapinany do zaczepu, może trzeba go zapiąć na listwę i do podnośnika oczywiście uważając żeby nie zahaczyć o wałek. Jakieś sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapnij na belkę i reguluj aha bo tam redlica jest opuszczana z pompy WOM ja na belce kopie miałem HASSIE i jakoś tak to regulowałem nie pamiętam dokładnie bo to było 20 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MaciejLew
      Witam,
      Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w znalezieniu części zamiennych do kombajnu do ziemniaków Hassia KRB. 
      Nie wiem jak fachowo nazywa się interesująca mnie część, ale postaram się ją opisać - chodzi mi o pręty dolnego przesiewacza (przesyłam zdjęcia poglądowe tych prętów oraz zdjęcie z zaznaczonym miejscem w którym się znajdują). 
      Nie mogę nigdzie na Internecie znaleźć tych części, a muszę je koniecznie wymienić w kombajnie, gdyż stare się wytarły. 
      Prosiłbym o pomoc w znalezieniu sprzedawcy tych części zamiennych oraz o informację o fachowej nazwie tych prętów.
      Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc z Waszej strony.
      Zbigniew



    • Przez PK007
      Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany HASSIA, stan techniczny dobry, cały czas garażowany. Sprzedają ponieważ likwiduję produkcję ziemniaków. Cena 3500 zł (do negocjacji). Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj