frycu13

woda w oleju belarus920 pilne

Polecane posty

frycu13    0

Witam mamy mianowicie problem z belarusem woda cieknie kapie i miesza się z olejem głowice założyliśmy nowa uszczelki I dalej kapie rozkrecilismy mile olejowa i z okolic 2 tłoka kapie co może być przyczyną?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ziomekq
      Witam jako,że mój stary rozdzielacz juz mocno przecieka, hałasuje, i puszcza mam zamiar zmienić go na taki:http://allegro.pl/rozdzielacz-hydrauliczny-40l-3-z-sekcja-plywajaca-i4076419476.html teraz takie pytanie: czy będzie pasował?,jak nie to jaki inny z sekcja plywajaca. W hydrauliczne nic nie zmieniane, Wywalony tylko ten regulator z pod siedzenia. Pozdrawiam
    • Przez krzychu820
      Wiatm mam problem z belarusem 820 podnośnik nie unosi raz działa raz nie no i wczoraj ciąłem trawe to pózniej nie mogłem jej unieść biorę wajchę na dół mocno i na unosienie to nie działa nawet wyjścia hydrauliczne nie podają oleju biorę na kipowanie to nic .A nawet nic nie wyje Chyba że mało oleju jest?.A opuszcza normalnie a już nie podniesie.Proszę o pomoc
    • Przez mateo2662
      witam mam problem z MTZ 82 ta podczas belowania siana stanął wałek wom i w tym samym momęcie przestała działać pompa hydrauliczna, proszę o pomoc co mogło się stać?
    • Przez JumperTomek
      Witam, jestem w trakcie remontu rozrusznika. Robi to znajomy. Potrzebuje nowego bendiksu, szczotek i tulejek.
      Czy to jest rozrusznik iskra czy jakiś stary typ st 212 ?  Bendiks ma 6 frezów, szczotki są trapezowe, nie pamiętam ile ich potrzeba, 4 ?
      nie wiem który zestaw tulejek wybrać:
      https://allegro.pl/uzytkownik/agromar_mtz?string=zestaw tulejek&bmatch=baseline-var-n-bp-hou-1-0-0522

• Przez MfKrystian
      Witam mam belarusa 820 i mam problem z podnośnikiem  Raz podnosi dobrze a raz zablokuje tak jakby i wcale nie podnosci nie daje nic dociskanie wajchy do końca oraz włączanie i wyłączanie pompy olejowej nic nie daje podnośnik opuści lecz nie podniesie Proszę o pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.