zaczek

mf 255 , olej miesza się z płynem od chłodnicy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
zaczek    0

witam , kosiłem łąkę ostatnio i zaświeciło mi się kontrolka od oleju więc zgasiłem ciągnik i sprawdziłem olej oleju przybyło nad max a płynu w chłodnicy zmalało, wymienilismy pompe wodną i ten weksel co ją trzyma, po wozeniu kukurydzy sprawdziłem stan oleju i znów przybywa czego to może być wina? może uszczelka pod głowicą?

Wiadomość z agroFakt.pl

zaczek    0

tunezja raczej cała bo jak by była pękniętą to by ciągnik siły nie miał a tak to ma to raczej cała, więc zostaje uszczelka, blok cały jest bo wcześniej tak się nie dzialo :)

akmaly    248

Ciekawe rzeczy opowiadacie - jak niby w silniku z "suchą" tuleją miałby dostawać się płyn nawet w przypadku pęknięcia? Zna ktokolwiek z was budowę tego silnika? Czy jesteś pewien że to płyn jest w oleju? Jaki kolor ma olej? Wymieniłeś go? Kontrolka od ciśnienia oleju zapaliła się? = sprawdź ciśnienie.

tomek73    267

Ale jak pójdzie płyn to olej będzie szary i gesty, Jak ropa to rzadki, a ropa to pompkę  zasuwa, dokładnie membramą.

Jaki mialeś olej przed wymianą, szary, cy normalny czarny ale rzadki.

akmaly    248

Jak jest płyn w oleju to olej robi się szary jak wyżej. Jak ON w oleju to zauważalny jest granatowy odcień oleju ma specyficzny zapach ( mocno czuć paliwo ). Bez określenia tego co było w oleju nie da się nic poradzić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.