tomuss17

Naprawa zbiornika do mleka

Polecane posty

tomuss17    9

Witam

Mam problem z zbiornikiem na mleko. Zbiornik od pewnego czasu coraz słabiej chłodził 2tyg temu wezwałem kolesia do nabicica nie stwierdził wtedy co moze byc przyczyną wkoncu gaz był tam dobijany z 2 lata temu ostatni raz. W tym tegodniu musiałem znowu go wezwać bo sytuacja sie powtorzyla tym razem sprawdził sprężarke skraplacz i rurki i  stwierdził ze musiało nastąpić rozwarstwienie w dnie basenu. Czy jest jakiś sposób naprawy czy ktoś juz kiedyś takie coś robił???

zetores    16

Powinień ci zrobić próznie najpierw i sprawdzic czy nie ucieka cisnienia. U mnie gdy spawali to psikali płynem. Chyba to były mydliny. Zbiornik rurowy czy płaszczowy?

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Wiadomość z agroFakt.pl

zetores    16

Zrob zdjecie na zewnetrz. I wewnatrz zbiornik. Są zbiorniki płaszczowe i rurowe

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Brounter    18

rurkowy bez problemu można zaspawać w specjalnej okrywie gazowej tylko dobrze sie zastanów bo jeśli trzeba będzie pospawać kilka rurek to koszt może wynieść nawet do 2-3 tyś co przewyższy w wielu przypadkach cene zbiornika (nie wiem jakiej wielkości jest u Ciebie)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bonex157
      Na stanowiskach, wzdłuż koryt ciagną sie rury okolo 9m, ktore wystaja około 20cm i maja 3 albo 4 dziurki na gorze maja korek drewniany, na pasie 9m jest ich 4 w pewnym momencie jest czwornik i rura idzie w ziemię. Nie wiem do czego moga służyć. Moze ktos wie po co one sa.

• Przez MrPako
      Witam wszystkich

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy środek do zwalczania much w budynkach inwentarskich?

Na rynku jest multum różnego rodzaju preparatów do zwalczania much, drogich i nie zawsze skutecznych... Nie chcę już dalej eksperymentować i wyrzucać pieniędzy w błoto, dlatego proszę Was o pomoc i dobrą radę . Z góry serdecznie dziękuję .

Pozdrawiam
    • Przez Rolnik1230
      Witam 9 lat temu pobudowałem oborę stanowiskową na 40 sztuk dojnych w zeszłym roku do tej obory dostawiłem drugie tyle obory wolnostanowiskowej dla jałówek 
      Jak myślicie lepiej w tej oborze wolnostanowiskowej zrobić 20 stanowisk z jednej strony i doic 60 krów na umięzi czy postawić nową nobore wolnostanowiskową na 65 sztuk dojnych a w starej trzymac same cielaki i jałówki tylko szkoda troche tak duzej i pojemnej obory 
    • Przez marcinus03
      Zastanawiam sie nad budowa obory uwiezowej na ok 30 krow. Jaki moglby byc koszt jej postawienia. Obora mialaby byc uwiezowa na dwa rzedy krow stojacych tylem do siebie a pomiedzy nimi jakis zgarniacz do obornika. Korytarz paszowy z dwoch stron na jaies 4m szerokosci tak zeby zmiescil sie jd serii 5M z turem. Krowy bylyby trzymane na sciolce. Do tego dojarka przewodowa i reszta potrzebnych rzeczy. Ile to wszystko by kosztowalo?? Podajcie swoje propozycje i inne rozwiazania.
    • Przez Rolnik1230
      Witam 9 lat temu pobudowałem oborę stanowiskową na 40 sztuk dojnych w zeszłym roku do tej obory dostawiłem drugie tyle obory wolnostanowiskowej dla jałówek 
      Jak myślicie lepiej w tej oborze wolnostanowiskowej zrobić 20 stanowisk z jednej strony i doic 60 krów na umięzi czy postawić nową nobore wolnostanowiskową na 65 sztuk dojnych a w starej trzymac same cielaki i jałówki tylko szkoda troche tak duzej i pojemnej obory 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.