Skocz do zawartości
News
DJG888

Jaka długość wałka przekaźnika do Z-609/2?

Polecane posty

DJG888    0

Witam,

Mógłby ktoś podać ile długości (złożony i rozłożony) powinien mieć wałek przekaźnika do kopaczki elewatorowej Z-609/2? Ciągniki którymi będę działał, to Massey Ferguson 255 lub Ursus C-330. (Jeśli ma to jakieś znaczenie.) ;)

Pozdr.

Edytowano przez DJG888

bobcat2250    354

Tato jest w posiadaniu kopaczki elewatorowej Agromet Strzelce Opolskie Z609/0-2, a ziemniaki kopie Ursusem C-330 ;) Zmierzylem długość części wsadkowej, gdyż drugiej znaleźć nie mogłem :P ma 87cm. Mam nadzieję, że choć po części pomoglem. :)20150827-190730.jpg

Edytowano przez bobcat2250

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

DJG888    0

Dzięki za odp. Swoją drogą, masa użytkowników na forum, wiele na pewno posiada "elewatorówki", a nikt pomóc nie chce...

Wezmę wałek 110cm<=>150cm i na sto % wystarczy. ;)

Edytowano przez DJG888

Wiadomość z agroFakt.pl

bobcat2250    354

Takie życie. Jak coś potrzeba to nikt i nic, a jak już jest, to wszyscy wiedzieli i każdy miał zamiary.
Licząc że druga część mojego jest taka sama, to złożony powinien mieć 107cm, a maksymalnie rozłożony, ale tak żeby bezpiecznie pracować to jakieś 160 cm ;)

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piechu
      Mam pewien problem a mianowicie paręnaście dni temu kupiłem MF 3070 1989 rok Wyposażony one jest w 2 wajchy którymi ustala się prędkość obrotową wałka przy danych obrotach silnika Jeżeli pierwszą od kierowcy ustawiam na 2000 obrotów silnika i włączam wałek wszystko pięknie działa Płynnie przechodzi z 540 na 1000 i odwrotnie. Ale jeżeli przełączam pierwszą wajchę na 1550 (obroty silnika) i włączam wałek nic się nie dzieje. Nie ważne czy 2 wajcha jest ustawiona na 540 czy 1000 wałek nie kręci się. Jeżeli wie ktoś z Szanownych Kolegów w czym tkwi problem będę bardzo wdzięczny za okazaną pomoc
    • Przez Dariusz19877
      Witam jak w temacie , posiadam przyczepę Mengele law 360 na podajniku łańcuchowym i przy delikatnie szybszej jeździe podczas zbioru przeskakuje sprzęgło w wałku WOM zbiór jest bardzo wolny  co za tym idzie słabo pocięta trawa, moje pytanie brzmi ile Nm jest wskazane dla tej przyczepy?Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
    • Przez Primorac
      Witam! Czy orientuje się ktoś ile Nm powinno mieć sprzęgło wałka przekazu mocy w rozrzutniku Cynkomet 8t. na zwykłej przekładni z pionowym adapterem ? Rok produkcji rozrzutnika to 2005
    • Przez ModliX
      Witam posiadam c330 niestety fabrycznie bez wałka zależnego. Bardzo zależy mi go posiadać w ciapku. Chcialbym sie dowiedzieć od was koledzy jakie modyfikacje są potrzebne. Liste rzeczy ktore musze kupić. Dodatkowo zapytać sie czy jest mozliwosć wyjechać w celu załozenia wom zaleznego tylko tylnym mostem nie ruszajac skrzyni i pochew. Bardzo prosze o pomoc. Przegladalem katalog ursusa i nie widze tam tego elementu. Rozumiem ze brakuje jakiś kół zębatych.
    • Przez luki311993
      Witam
      Panowie mam problem z wyjacym wałkiem wom w c360 3p a mianowicie jak chodzi na pusto nic nie słychać. Kiedy jednak podczepie śleze to słychać wycie w okolicach skrzyni biegów. Co to może być? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.