News
DJG888

Jaka długość wałka przekaźnika do Z-609/2?

Polecane posty

DJG888    0

Witam,

Mógłby ktoś podać ile długości (złożony i rozłożony) powinien mieć wałek przekaźnika do kopaczki elewatorowej Z-609/2? Ciągniki którymi będę działał, to Massey Ferguson 255 lub Ursus C-330. (Jeśli ma to jakieś znaczenie.) ;)

Pozdr.

Edytowano przez DJG888

bobcat2250    357

Tato jest w posiadaniu kopaczki elewatorowej Agromet Strzelce Opolskie Z609/0-2, a ziemniaki kopie Ursusem C-330 ;) Zmierzylem długość części wsadkowej, gdyż drugiej znaleźć nie mogłem :P ma 87cm. Mam nadzieję, że choć po części pomoglem. :)20150827-190730.jpg

Edytowano przez bobcat2250

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

DJG888    0

Dzięki za odp. Swoją drogą, masa użytkowników na forum, wiele na pewno posiada "elewatorówki", a nikt pomóc nie chce...

Wezmę wałek 110cm<=>150cm i na sto % wystarczy. ;)

Edytowano przez DJG888

Wiadomość z agroFakt.pl

bobcat2250    357

Takie życie. Jak coś potrzeba to nikt i nic, a jak już jest, to wszyscy wiedzieli i każdy miał zamiary.
Licząc że druga część mojego jest taka sama, to złożony powinien mieć 107cm, a maksymalnie rozłożony, ale tak żeby bezpiecznie pracować to jakieś 160 cm ;)

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luki311993
      Witam
      Panowie mam problem z wyjacym wałkiem wom w c360 3p a mianowicie jak chodzi na pusto nic nie słychać. Kiedy jednak podczepie śleze to słychać wycie w okolicach skrzyni biegów. Co to może być? 
    • Przez Marionos
      Witam
      Potrzebuję wałek główny oraz sprzęgłowy do Ursusa 4011 (starego typu).
      Pozdrawiam

• Przez Marionos
      Witam.
      Zacząłem składać skrzynie od Ursusa 4011. Okazuje się że wałek pośredni jest mocno przesunięty do przodu. Ok. 5 mm, łożysko 6310 jest wysunięte z oprawy a koło obrotów niezależnych lekko trze o obudowę. Czy w tej sytuacji trzeba zastosować jakieś dystanse? Spotkał się ktoś z taką sytuacją?
      Pozdrawiam.

• Przez wojtas007
      Witam. Czy ta seria Ferguson 61xx posiada obroty wałka eko?? Chcę kupić 6160 i potrzebuje obroty eko. A polecacie w ogóle te serie Fergusonow. ?? Gdzie można kupić godnego polecenia zna ktoś kogoś kto uczciwie sprzedaje???
    • Przez Karol2121
      W dobrym stanie, w rozsądnej cenie, podkarpackie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.