pawel6485

Massey Ferguson 6480 VS John Deere 6630

Polecane posty

robertbara    75

Wszędzie piszesz że lepiej się operuje itd. Nabijasz posty.

Ale dam Ci szansę:

 

Uzasadnij swoją wypowiedź w kilku zdaniach ;) Inaczej lece z ostrzeżeniem i masz mnie na karku przez kilka miechów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
W normalnej robocie mi tez sie nie grzeje. Tylko jak jest goraco nie ma wiatru i chodzi w ciezkiej robocie. Ale mysle ze kazdy ciagnik bedzie mial podwyzszona temperature

 

Jak przeciążysz silnik to każdy sie zagrzeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosharks    0

Proste ze MF ja tez na zime zaopatruje sie w MF 6480 Cena z Vat 185 000zł jest o wiele lepszy pod kazdym wzgledem !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

MF 6480 za 185 brutto???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

No i sie wyjasnilo,ze MF uzywany. I kolega widze szybko zdanie zmienia,bo przed chwila pisal ze zima kupuje MF 6480,a teraz pisze ze bedzie sie zaopatrzal w jakiegos MF-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosharks    0

Przepraszam przepraszam kolego :) mi nie chodzilo o nowego ten akurat jest z 2006 ,takze nie zmieniam zadne go zdania :) a jesli komus chodzlilo o nowego to sie najwidoczniej pomylilem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

  • witam > tak czytam i czytam ....... więc też coś napiszę od siebie :) równierz popieram fergusona 6480, napewno ze wględów ukształtowania , kolorystyki i konfortu w kabinie :) ferguson posiada duzo ciekawych schowków w kabinie , lodówke pod siedz pasarzera itd , a co najwazniejsze posiada Komputer „GTA III” co bardzo ułatwia sprawe zwłaszcza u rolników którzy chcą wiedzieć na czym stoją :)

  • MF posiada więcej koni co idzie w parze z wieksza masa uciągu :P a co jeszcze lepsze MF posiada skrzynie „Dyna-6” z hydr. przek. nawrotną „Power Control 6 przełożeń zmienianych pod obciążeniem w każdym z 4 zakresów co sprawia ze radzi sobie naprawde swietnie na róznie połozonym terenie co jest bardzo wazne zwłaszcza gdy się ciąga np agrehat 4 metrowy ..... silnik PERKINS tworzy go AMERYKAŃSKA firma nawet dla marynarki wojennej wiec coś to znaczy ! Perkins wyprodukował 15-milionów silników więc zbyt musiał byc a tyle silników przy złej opini nie poszło by w rece operatorów , czy sie grzeje ? haha trzeba zaglądac czasem ile jest płynu chłodniczego i czy chłodnica jest czysta bo nie śądzę aby producent mogł być tak głupi aby wydać MF który by sie grzał ,a jak widac MF w polsce nie brakuje :) a co najwazniejsze MF jest tańszy a zrobi to samo co JD o 30 tys drozszy :D podrawiam oaxis3333


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj