michalkowalski115

Siewnik Poznaniak 2.5m jaka odległość między redlicami?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1151

10.8

 

osobiście wywaliłbym 2szt i rozstawił na 12


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vademecum    25

Jak ziemia poniżej IIIb to nic bym nie wywalał, a jak się zapychają redlice to przez kulturę upraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam.
      Sprzedam poznaniaka 2,7 m na docisku sprężynowym, grabki, orginalne ogumienie, znaczniki, spulchniacze śladu, rynienki do próby kręconej, zaprawiarka też jest. Rok produkcji 1987. Województwo lubelskie, powiat lubartowski. Cena 2600 do negocjacji

    • Przez neopuma
      Witam potrzebuje wymiary osłon oraz rynien do próby kręconej do poznaniaka starego typu tj 82r bez docisku redlic na kolach 16x4.00 pomocne będą też zdjecia nak mocowane są rynny do próby kręconej
    • Przez agropiotrmosz
      Witam
      Czy próba kręcona przy rzepaku w poznaniaku S043 podaje równą dawkę na ha? czy siewnik później wysiewa inną wartość?
      Bo siałem rzepak i miałem ustawioną skrzynie na dawkę 3,7 kg /ha a w polu wychodziło więcej
       
       
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , wie ktoś ile razy zakręcic kołem w siewnika Poznaniak 6 so43/3c koło 4.00-16? Samą próbę wiem jak zrobić chodzi o te obroty koła bo na instrukcji mam inacZej napisane aniżeli na tabeli na pokrywie siewnika. I chodzi o obroty z uwzględnieniem 7% poślizgu.
    • Przez Krzysiu64
      Mam problem z siewnikiem poznaniak 6
      SO43/3 przy powtarzaniu próby kręconej siewnika  waga za każdym razem jest inna. Co jest tego przyczyną 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj