Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez batim
      mój kolega ma zamiar kupić zetora 5340 no i kazał mi sie was zapytać co o nim wiecie
      WADY i ZALETY
      i z jakimi maszynami współpracuje
    • Przez zetorlublin7341
      Witam panów mam problem otóż dobija mi powietrze tylko do około 4 atmosfer i schodzi  mi z zawora tego koło prawego koła, jak zaciągnę ręczny hamulec to doleci do końca do zielonego pola a jak puszczę to momentalnie spadnie do czerwonego, sprężarka bije cały czas a nie da rady dopić, jak zgaszę traktor bardzo szybko schodzi od zielonego pola w 30 minut do zera, orientuje się jak go skubańca podregulować aby tak nie schodziło i czy trzeba koło ściagać do tego?
    • Przez ROBERTO0808
      Czy ktoś robił sprzeglo a mianowicie regulacja 1 stopnia ta sprężyna co siedzi w siłowniki napina cały czas łozysko do łap i łożysko cały czas się kręci czy trzeba jakoś dodatkowo sprężynę zapożyczeń łapy miały przerwę od łożyska może w Potterze lub w poziomie tak jest

• Przez tre_k
      Panowie, proszę o wyjaśnienie co służy do czego.
      1.Gaz mam po prawej stronie, do czego służy ten ,,mały " pedał koło hamulca okrągły?
      2. te dwie krótkie wajchy są: od strony gazu biegi, polowe, szosowe lub luz, od strony hamulców(lewej) do włączania podnośnika i wałka? nie da się włączyć podnośnika bez wyłączenia wałka
      3. z prawej i lewej strony są 2 dłuższe wajchy podobne do ręcznego w samochodzie, do czego służy lewa a prawa
      4. Czym jest ten nagwintowany ka końcu przełącznik? znajdujący się przy tych 2 mniejszych wajchach?
      5.Pod siedzeniem mam jakiś przełącznik, ale luźno chodzi w lewo i prawo nie wiem do czego i czy w ogóle działa?
      6. Przy ramieniu podnośnika prawego jest wajcha i też nie wiem do czego służy

Proszę o wyjaśnienie:) Pozdrawiam

https://drive.google.com/file/d/0Bwyz6vyltlZ1ZXRQUXdDdmkySEk/view?pref=2&pli=1

https://drive.google.com/file/d/0Bwyz6vyltlZ1MXN3c1hfY2tKQkk/view?pref=2&pli=1

• Przez Robercik701
      Witam. Wiem ze temat dotyczacy agregatu uprawowo siewnego do Zetora 7011 sie powtarza ale na dzien dzisiejszy nic niema napisane na ten tema a wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie. Mam na uwadze taki zakup agregat 2.5 m bierny(Janpol lub jaki od rzemieslnika) plus amazone d7 2.5m. Co sadzisie o tym moze ktos ma cos podobnego imi pomoze w wyborze?Czy jest sens na zakup takiego zestawu?