Skocz do zawartości
radek151

John Deere 6620 migająca kontrolka pompy wtryskowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radek151    1

Witam. Mam taki problem- otóż wczoraj podczas orki zaświeciła się kontrolka pompy wtryskowej (pierwsza od lewej), po jakimś czasie zgasła i poźniej znów się zaświeciła i tak kilka razy, aż wkońcu zaświeciła się kontrolka "STOP". Zjechałem do domu i postanowiłem wymienić filtr paliwa (wyczytałem w instrukcji, że może to oznaczać wodę w filtrze). Dziś pojechałem na pole i znów to samo, kontrolka zaświeciła się kilkukrotnie na wysokich obrotach, na początku tylko "i" a po jakimś czasie "STOP". Czy ktoś wie w czym może tkwić problem?

radek151    1

Tak- filtr powietrza czyszczę za każdym razem przed wyjazdem w pole. Wczoraj był chłopak z serwisu z komputerem i stwierdził żeby na początek zrobić alternator bo napięcie waha się od 13,70 do 14 a powinno być 14,2- 14,5 i to może być przyczyna.

Alternator jednak jest w porządku- dziś orałem cały dzień i pod koniec pracy znów zapaliła się ta kontrolka. Kod diagnostyczny wskazuje na zbyt niskie ciśnienie paliwa, jednak ciągnik nie daje żadnych objawów, nie traci mocy ani nic w tym stylu.

Edytowano przez radek151

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się