Skocz do zawartości
PROXIMAMICHAL

mtz-09H bezposrednio z minska (import czy to mozliwe)

Polecane posty

witam

chce kupić mini białoruske 09h  cena całego zestawu za wschodnia granica jest bardzo atrakcyjna, szukam dojscia do przedstawiciela na Białorusi który nie bedzie sie bał tej zabawki przewieźć do PL 

moje kontakty sie wyczerpały macie jakis pomysł ??

przedstawiciel z Białegostoku ceny ma z kosmosu 300% więcej niz za granica

karolas123    86

problem w tym ze przywozac go z tamtad nie zarejestrujesz, brak pl homlogacji. inna sprawa jalbys go tam na dzien zarejestrowal i kupil uzywany...

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    191

W Ciechanowie jest taki duży importer bialorusow poszukaj w necie bo zapomniałem jak się nazywa a takie coś to nie można samemu busem przywieźć

ZETOR TEAM

Tomasz78    380

Niestety nie do obejścia homologacji nie dostaniesz ,kombinowałem tak samo 5lat temu jak kupowałem swojego ,Moze teraz cos sie zmieniło ale wątpię ..A jak by tam kupić i zarejestrować na kogoś  z OC i pożyczyć od niego do Polski (wiadomo pisemna zgoda  i zaufany człowiek ,to jedyna opcja).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Karwan91tdi
      Witam kupiłem ostatnio mtz 82 z 1984 r usterki w nim to nie działający przekaźnik wom oraz z hydraulika gdyż siłownik podnosi tylnie cięgła do góry a po powrocie dźwigni w pozycje 0 cięgła samoczynnie opadają . Czy ktoś może mi poradzić jakie mogą być przyczyny podanych usterek?
    • Przez mateos09
      Witam proszę o weryfikację silnika zamontowanego w jumzie. Zazwyczaj były to jednostki d65 ten na zdjęciu  rozni sie tym że z lewej strony nie jest plaski wlew oleju na bliżej sprzęgła  no i brak pokrywy rewizyjnej. Co to za silnik  ? 

• Przez mateos09
      Witam proszę o weryfikację silnika zamontowanego w jumzie. Zazwyczaj były to jednostki d65 ten na zdjęciu  rozni sie tym że z lewej strony nie jest plaski wlew oleju na bliżej sprzęgła  no i brak pokrywy rewizyjnej. Co to za silnik  ? 

• Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!

Szymek
    • Przez Marcin1987
      Mam pytanie skierowane do właścicieli Mtz-ów i nie tylko czy przy ujemnej temperaturze macie problemy z uruchomieniem silnika bo podobno ruskie ciężko odpalają zimą chyba że ktoś ma rozrusznik ''planetarny'' to jest dużo łatwiej ja swojego mam na tym fabrycznym i mam go dopiero od lutego czekam na wasze wypowiedzi Pozdrawiam