kucharz457

Zakup prasy rolujacej co polecacie...

Polecane posty

kizak    2200

     Sipma z wąskim to włoski omas, część części z sipmy pasuje do morry carraro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Każdą maszyna może się zapalić przy pracy w takich warunkach. W tym roku  mało brakowało a moja 550-tka poszła by z dymem . Nie jest to na pewno tak że jedziesz jedziesz i nagle wybucha ogień... ;) Podczas prasowania jakichś  10  belek było czuć  dymem ,ale nie mogłem zlokalizować czy to z prasy czy to  wiatr coś przywiał.Jak ktoś pozamyka okna i  włączy sobie klimę najlepiej  z zamkniętym obiegiem  w ciągniku to niech się nie dziwi że odwracając się widzi ogień nad prasę  ;)  




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a co myslicie o prasach gallignani ? chodzi mi o pasówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor7441
      Co wybrać oba ciągniki w tej samej cenie w podobnym wyposażeniu? Potrzebne mi informacje od użytkowników jak te ciągniki się sprawują jakie są koszty eksploatacji no i ogólnie wrażenia w pracy?
      Pozdrawiam
    • Przez mencher_21
      Witam, chciałbym poznać opinie na temat ciągnika John Deere 5065m.
    • Przez wojtekb333
      Witam jestem na kupnie pługa 4 skibowego obrotowego. Tylko pytanie czy lepiej dopłacić i kupić z systemem vario, czy zwykłego?
      Chciałbym, aby ktoś przybliżył dany temay, najlepiej kto użytkował, bądź użytkuje.
      Pozdrawiam
    • Przez MariuszChmielinski
      Zamierzam kupic ciagnik 75 konny biore pod uwage kubote 7060, NH T4 75 czy moze cos innego polecacie??
       
    • Przez rolnik147852
      Witam!

      Interesuje mnie zakup używanej ładowarki manitou. Cena ok 50-60 tyś. Jej głównymi zadaniami byłyby m.in. bele sianokiszonki, transport kukurydzy, załadunek obornika, pomoc przy tartaku itp.

      Chciałbym wiedzieć coś o osprzęcie m.in łyżkokrokodyl,chwytak
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj