Skocz do zawartości
Student91

Opryskiwacz na 90 ha belka 21m

Polecane posty

Student91    0

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum, zgłaszam się o pomoc w wyborze opryskiwacza na areał około 90 ha. Dodam, że najodleglejsze pola mam 4 km od domu. Myślałem nad opryskiwaczem około 2500 litrów przy belce 21m. Mój wybór oscylował pomiędzy Amazone UG 2200, a Lemkenem Primusem 25. Co sądzicie o tych opryskiwaczach? Może ktoś posiada wiedzę i orientację nt tych opryskiwaczy albo może doradzicie jakieś innego producenta? Hardi? Na opryskiwacz chcę przeznaczyć około 120 tys zł. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

Edytowano przez Student91

piotrnht5060    26

Witamy na forum :) Ja bym Ci polecił Amazone. Znajomy koło mnie ma taki opryskiwacz i jest bardzo zadowolony. Tylko tyle Ci mogę powiedzieć bo tak to się nie dopytywalem o inne rzeczy. Pozdrawiam

Student91    0

Dzięki za podpowiedź. Muszę się udać do do dealerów po ofertę, wtedy chyba najlepiej się dowiem co będzie dla mnie najlepsze ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1188    71

Zapoznaj się z ofertą firmy Agrio. Solidne opryskiwacze w rozsądnej cenie :) Osobiście zaniedługo stanę się posiadaczem takiego opryskiwacza :)

tom61    11

Może zastanów się nad opryskiwaczami kvernelanda  2800 zbiornik i w kwocie powinieneś się zmieścić sam osobiście mam taki i mogę polecić 

Może zastanów się nad opryskiwaczami kvernelanda  2800 zbiornik i w kwocie powinieneś się zmieścić sam osobiście mam taki i mogę polecić 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez Theprzemo205
      Witam! Od tygodnia jestem szczęśliwym lub nie szczęśliwym posiadaczem siewnika zbożowego Amazone DL 225. Może ktoś z was posiada tabele wysiewu do tego siewnika? Ile wykonuje obrotów na hektar koło? Gdzie bym mógł dokupić jakieś części?
    • Przez Michal984
      Mam do sprzedania Amazone ZAF-804R W bardzo dobrym stanie, brak śladów korozji, zadbany, garażowany, więcej informacji na PRIV

• Przez kamil5421
      Posiadam do sprzedania rozsiewacz nawozów Amazone o pojemności 600l , otwierany hydrauliczne , stan dobry, widoczny na zdjeciach , Cena 2300 zł  do negocjacji .Więcej informacji udziele na PW .

• Przez simsinek
      Witam
      zwracam się do was z zapytaniem jaki rozsiewacz wybrać?? Napewno AMAZONE tylko zastanawiam się nad modelem ZA-M z komputerem dozującym nawóz do prędkości czy ZA-V z systemem ważenia i GPS. Chciałbym zapoznać się z opinią na temat obu modeli. Z góry dziękuje za pomoc   Zdjęcie dla uwagi