News
Student91

Opryskiwacz na 90 ha belka 21m

Polecane posty

Student91    0

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum, zgłaszam się o pomoc w wyborze opryskiwacza na areał około 90 ha. Dodam, że najodleglejsze pola mam 4 km od domu. Myślałem nad opryskiwaczem około 2500 litrów przy belce 21m. Mój wybór oscylował pomiędzy Amazone UG 2200, a Lemkenem Primusem 25. Co sądzicie o tych opryskiwaczach? Może ktoś posiada wiedzę i orientację nt tych opryskiwaczy albo może doradzicie jakieś innego producenta? Hardi? Na opryskiwacz chcę przeznaczyć około 120 tys zł. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

Edytowano przez Student91

piotrnht5060    27

Witamy na forum :) Ja bym Ci polecił Amazone. Znajomy koło mnie ma taki opryskiwacz i jest bardzo zadowolony. Tylko tyle Ci mogę powiedzieć bo tak to się nie dopytywalem o inne rzeczy. Pozdrawiam

Student91    0

Dzięki za podpowiedź. Muszę się udać do do dealerów po ofertę, wtedy chyba najlepiej się dowiem co będzie dla mnie najlepsze ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1188    86

Zapoznaj się z ofertą firmy Agrio. Solidne opryskiwacze w rozsądnej cenie :) Osobiście zaniedługo stanę się posiadaczem takiego opryskiwacza :)

tom61    11

Może zastanów się nad opryskiwaczami kvernelanda  2800 zbiornik i w kwocie powinieneś się zmieścić sam osobiście mam taki i mogę polecić 

Może zastanów się nad opryskiwaczami kvernelanda  2800 zbiornik i w kwocie powinieneś się zmieścić sam osobiście mam taki i mogę polecić 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez maciej2013
      Witam proszę podanie jaki olej wlać do przekładni tego siewnika ? jest w niej cały czas oryginalny Ale jest już troszkę mało i nie wiem jaki dolać albo wymienić już wszystkie na nowy jakiś tylko jaki bo różnie piszą Za odpowiedzi bardzo dziękuję
    • Przez Sqowron
      Kupię redlice wraz z lekjkami do tego siewnika Amazone D7 nie muszą być wszystkie potrzebuje tylko kilka jak by ktoś miał to odzywać się w komentarzach. 🙂🙂 I jeszcze jedno pytanie czy ktoś przerabial w takim siewniku lub podobnych coś takiego żeby w transportcie ciągać go za traktorem tak jak siewnik Mazur itp... jak by ktoś widział lub miał takie coś to proszę o parę fotek hak to wygląda z bliska. 😉
    • Przez Sqowron
      Kupię redlice wraz z lejkami do tego siewnika Amazone D7 nie muszą być wszystkie potrzebuje tylko kilka jak by ktoś miał to odzywać się w komentarzach. 🙂🙂 I jeszcze jedno pytanie czy ktoś przerabiał w takim siewniku lub podobnych coś takiego żeby w transporcie ciągać go za traktorem tak jak siewnik Mazur itp... jak by ktoś widział lub miał takie coś to proszę o parę fotek jak to wygląda z bliska. 😉

• Przez przemol
      Witam zakupiłem rozsiewacz Amazone ZA-OC 700 i mam pytanko jak ustawić łopatki na talerzach żeby rozsiewal na 12 m lub na 15. 
      Na talerzach jest numeracja.  
      Dzięki wszystkim 
    • Przez matijas67
      Witam 
      Mam pytanie odnośnie rozsiewacza A konkretnie obrotów walka 
      Czy to nie robi różnicy jak pojadę na obrotach walka 540 a 540e? 
      Prędkość wtedy będzie taka sama a mniejszym gazem mogę jechać, dodam że mam niektóre wąskie pola 😞
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.