tomaszek83

McCormick C 105 max opuszcza podnośnik.

Polecane posty

tomaszek83    3

Witam

 

Chce przygotować ciągnik do jesiennych prac i muszę w nim naprawić podnośnik. Domyślam się ze pewnie rozdzielacz  puszcza tylko gdzie on jest pod kabina czy w plecaku? Gdzie go dać do naprawy w  Wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michallm    0

Musisz sciągnąć siedzenie  , a pod siedzeniem jest taka blacha na kilka srub , odkręcasz ją i masz juz pokrywe od rozdzielacza  , odkręcasz pokrywe i wszystko widzisz .

Pewnie uszkodziły się oringi na tym rozdzielaczu  , prosta sprawa . Koszt jednego około 100 zlotych chyba .


Ursus 3512 ,McCormick C-85MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek83    3

Dzięki za odp...

Już się z tym uporałem winne były uszczelniacze na zaworze głównym tak jak pisze kolega wyżej.

Zastanawiam się czy na przyszłość nie zastąpić  tych czerwonych uszczelniaczy zwykłymi czarnymi oringami , zamiast jednego czerwonego dwa czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michallm    0

wszystkiego można spróbować :D dużo rozbierania nie ma :)  u mnie nie chciał podnosić ciężkich maszyn  .


Ursus 3512 ,McCormick C-85MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuję schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor był rozpoławiany, po złożeniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima już nie wystartowała. Pobieżna diagnoza wskazuje na problem z elektryką.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po włączeniu rewersu do tyłu podnośnik podnosi ramiona. Jak to wyłączyć?
    • Przez Michalmtx
      Blad E 4 3
    • Przez kamilb1996
      Witam, otóż nie dawno nabyłem mccormicka cx105. Problem jest w ciągniku następujący jazda do przodu bez zarzutu (czasami ostro szarpnie przy puszczaniu sprzęgła) natomiast do tyłu brak reakcji. Kontrolka Neutral nie zawsze świeci (choć dźwignia jest w pozycji N) jazda przód kontrolka nie działa (traktor ciągnie) natomiast po wrzuceniu Rewersu kontrolka się zapali lecz żadnej reakcji. Zauważyłem jeszcze że po zostawieniu w pozycji N dźwigni ciągnik minimalnie toczy się do przodu. Ktoś spotkał się z podobnym problemem i jest mi stanie pomóc? Z góry dziękuję i pozdrawiam 
    • Przez ketlin23
      Witam będę budował podnośnik na tuz do mccormicka i zastanawiam się ile kg zrobić ile ma ważyć ciągnik pracuje z pługiem kverneland eg 85 4 skibowym z gruberem 3m pom Brodnica i mam zamiar dokupić do niego aktywny siewnik nadbudowany 3m jeszcze nie wiem jaki dokładnie marki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj