News
romekabc

Case 1056XL wymiana oleju w skrzyni biegów.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
romekabc    0

Witam,

wymieniam olej w skrzyni biegów ( Case 1056XL), spuściłem ~40L oleju i rozpocząłem nalewanie nowego oleju przez boczny korek (widoczny na zdjęciu - w instrukcji opisany jako korek wlewu, z tym, że na rysunku w instrukcji sprawia wrażenie jak by był wyżej). Po wlaniu 10L olej podszedł pod korek i nie mogłem więcej wlać.Moje pytanie: czy jest jakiś inny korek wlewu? (ja go nie znalazłem, od góry są jakiś śruby, ale nie ma do nich dojścia). 

Pozdrawiam Romek.

post-46206-0-09480900-1440009608_thumb.jpg

post-46206-0-55238200-1440009646_thumb.jpg

turion23    1

w moim case 1056 nie mam takiego korka i wlewałem olej przez górny korek i musiałem wyciąć w kabinie kawałek blachy aby dostać się to tego korka więc to chyba jedyna rada.

Wiadomość z agroFakt.pl

turion23    1

czy ktoś się orientuje ile może kosztować remont silnika w case 1056 wraz z robocizną?a może już ktoś robił takowy remont?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.