bambrzwlkp1

Ciagnik 60KM+ - max 5 lat do 90tyś. zł

Polecane posty

bambrzwlkp1    23

Witam, jaki wybrac ciagnik interesuje mnie do 5 lat i cenowo do 90 tys. Max . Myslalem nad marka case i john deere. Ciagnik ten na areal 10 ha .Prosze o opinie .

,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Wiadomość z agroFakt.pl

bambrzwlkp1    23

Mnie interesuje taki do max 90- 85tys. Prosze o propozycje wraz z opiniami :)

,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

bambrzwlkp1    23

Jakies opinie od uzytkownikow farmtracow ? Awaryjny? Czy malo pali?

,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

claastucano    55

Ja bym ci proponował fendt favorit np 511 co prawda nie bedzie 5 letniego ale masz pewność że traktor jest bezawaryjny wytrzymały i komfort jazdy nie równa sie z innymi.  

bambrzwlkp1    23

Co powiecie o kubotach? Farmtrac ten 675dt ile moze z kabiną brutto kosztowac?

,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

lukasz493    6

Ja płaciłem za 675dt z pełnym zestawem dodatków (klima, obciążniki, cbm, itd..) 130.000 brutto prawie rok temu. Teraz ponoć jest trochę drożej...

Ja bym proponował rozejrzeć się za marką Zetor - ta marka ciągnika jest na drugim miejscu zaraz po john deere co do sprzedawalności w tym roku. Trochę tańsza niż john deere. Warto sprawdzić. A jakbyś miał jakieś pytania zapraszam na priv.

rob_1972    1

Na 10-15h to rzeczywiście trzeba ciągnika za 100 tys. Ludzie na takim areale 30 stkami robią i nic im lepszego nie trzeba. Naszego Ursusa to nie nada? Szwabski wyruchany złom, z przebiegiem 10 tys roboczogodzin lepszy? Aha, po przejechaniu granicy mamy do czynienia z istnym cudem, bo na liczniku nagle pojawia się przebieg 2 tys rbh.

bambrzwlkp1    23

30-stką? Widze jak moja juz w dupe dostaje... nie ma to jak 2 ciągniki. Jeden główny a drogi pomocniczy. Na ten areał moze narazie kupie jakąś 60-tkę. A później będzie się coś myśleć.

,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez johniy861
      Witam, od pewnego czasu mam problem z uciekajacym powietrzem z układu hamulcowego. Ogólnie przez większość roku powietrze nie jest potrzebne ale w żniwa z przyczepami juz jak najbardziej a denerwujace jest to ze za każdym razem gdy zgasze ciągnik a za 15 min znowu odpale to trzeba czekać aż nabije powietrza do ukladu ( żeby można było ruszyć przyczepy). Podczas jazdy problemu nie ma bo kompresor bije na bieżąco. Wstępnie zlokalizowalem gdzie ciśnienie ucieka i wydaje mi sie ze z zaworu sterowania hamulcami przyczepy ( al160250). Wiadomo john bierze pneumatyke z wabco tylko pytanie czy jest możliwość naprawy takiego zaworu? sa gdzieś dostępne części do nich? Niby na necie są jakieś zestawy naprawcze ale znów ich cena powala no i jak je dopasować do konkretnego modelu zaworu. Może ktoś rozwiazywal juz ten problem u siebie i pomógł by mi z nim?
    • Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez pawelll66692
      Witam mam problem z New holland td5050 chodzi o to że słabo podnosi pług który waży 1300 kg.
      Jeśli olej w skrzyni jest zimny to podniesie do końca bez problemu ale gdy się rozgrzeje muszę dawać dużo gazu żeby go wyrwać, dodam że ma założony dodatkowy siłownik wspomagający (który miał dać 1000kg dodatkowego udźwigu) lecz on nic nie pomógł. 
      Zauważyłem , że grubera który mam też zaczyna mieć problemy (1200 kg) . Pytanie czy to wina pompy czy raczej zawór przeciążeniowy? 
      Przyczepy unosi bez problemu więc wyjścia zewnętrzne chyba są ok...może ktoś wie czy da się zawór przeciążeniowy jakoś podkręcić?proszę o pomoc 
    • Przez peszun
      Witam. Posiadam jd 6910 z automatyczną skrzynią.  Ciągnik nie chce ruszyć z miejsca od razu wyrzuca błędy
      BCU 88
      UIC 138
      TCU 79
      Co oznaczają te błędy?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.