Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pawlus224
      Mam takie pytanie do uzytkowników cięzkich ursusów (ciężkich zetorow rownież) mianowicie zblizaja się chlodne dni , wiec podłaczylem orginalna nagrzewnice czy jak to się fachowo nazywa w mojej 385 , ale okazalo się ze jest uszkodzona (cieknie) a że slyszalem gdzieś że w tych ciagnikach jest ona malo wydajna i słabo grzeje (co nie wiem czy jest prawdą bo to pierwsza zima 385 u mnie) więc zastanawiam sie czy nie zamontowac jakiejś innej np. od samochodu FIAT 125P lub syrena 104 czy bedzie ona lepszym rozwiazaniem ?

czekam na wasze opinie i rozwiazania jakie macie w swoich ciagnikach .

P.S. pozdrawiam AGROFOTOWICZÓW I AGROFOTOWICZKI
    • Przez kamillo
      Koledzy wiecie gdzie kupic bądź zamówić gruby dach z tapicerką w woj mazowieckim najlepiej tak okolice wysokiego bądz białystok taki jak np: produkuje firma naglak bo zamierzam zmienić w swoim ursusie a w tej firmie tylko odbiór osobisty , to nie widzi mi sie pół Polski jachać
    • Przez tom31
      Jakie naklejki i piktogramy były klejone w ursusie 1224  i na których elementach.Pytam dlatego iż niebawem bede bawił sie w kosmetyczke ursusa i chiałbym przywrocic to do stanu pierwotnego moj jest z 1991r  i zastanawiam sie nad kolorem czerwien czy zolty jest obecnie zolty i dach w jakim kolore zamowic doradzcie cos! a odnosnie naklejek to piszcie badz wrzucajcie foty naklejek gdzie przyklejone i jakie
    • Przez Krol295
      witam mam pytanie moze banalne. Mianowicie chodzi mi o to jak zalozyc górną szybę w drzwiach w ursusie 912. Prosilbym o instrukcje punkt po punkcie.
    • Przez fillipp
      Dzień dobry, może ktoś podpowie gdzie jest tabliczka znamionowa w 1234 ? Za podpowiedź dziękuję.