stefan8244c2

Farmer F-8244 C2- Ciężko pali po postoju

Polecane posty

Dzień dobry mam problem z farmerem f-8244 c2 otóż po kilku godzinnym postoju ma problem z zastartowaniem.Kilka razy trzeba kręcić aby zapalił teraz ten problem zelżał przez to że go ciągle używam a robi w gospodarstwie nastawionym na bydło rano kiszonkę przywozi bela i obornik wypycha to samo wieczorem.Gdy na równiejszym stoii ciężko bo ciężko ale zapali czy zchodziło by gdzieś paliwo?Po podpowaniu zapala bez problemu liczę na odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

wydaje mi się że odpowiedź prosta , skoro po dopompowaniu odpala normalnie to gdzieś ci schodzi paliwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też tak sądze bo najgorzej to z wiosny z rana 5 chepie i chepie ale no wiadomo MTZ towski silnik na polu to samo przy talerzowaniu przy nawracaniu zdusiło i ciężko było zapalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kamilaszniewski a jak że MTZ to MTZ paliwo lejesz i jedziesz tego typu problemy nie są mi nie znane miałem 21 lat MTZ 82 z 83r (nówka) ojciec kupił

@bratrolnika a taki zaworek od C-360 nada się?

Edytowano przez stefan8244c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo12    0

Pompka paliwa może nie trzymać i wymieic pompke i powinno byc dobrze i załóż zawór zwrotny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez przemas8595
      Witam Wszystkich Co sądzicie o ciągnikach firmy Farmer najbardziej interesuje mnie wersja 105 km
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj