leja

budowa klatki piętrowej

Polecane posty

leja    1

część mam zamiar budowac klatkę piętrową ale nie wiem jak zrobić aby odchody królików znajdujących się na górnej częście nie spadały na te niżej klatka edzie stała w pomieszczeniu nie będzie w niej tylnej ścianki ponieważ bedzie stała prży betonowej ścianie (oszczęsność materiału) kto wiek mogę to zrobić to prosze o szybką odpowiedz ponieważ jutro mam zamiar to zacząć budować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leja    1

tylko w tym problem ze nie chcem robić podwujnego dna też o tym myślałem ale mam ograniczony materiał który musze dobrze zagospodarowac

myślałem o tym żęby po prostu na podłogę położyć ctary gumoleon czy coś w tym podobnego tylko mam pytanie czy to dobre rozwiazanie czy króliki tego nie zaczną gryźć?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Chcesz budować a nie masz z czego? poczekaj uzbieraj materiał a później buduj. Gumolit króliki oskubią - przerabiane.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leja    1

 

withanight no właśnie nie obskubią bo na końcach zrobił bym takie obramowanie z listewek i jeśli miały by coś gryźć to właśnie je. A co do materiału mam go trochę ale wiesz to nie jest moje bo jestem młody i nie posiadam pieniędzy żeby coś zakupić klatki robię z tego co posiadam a podwójne dno jak wcześniej mówiłem zajmuje za dużo czasu i dużo materiału a klatki mi są potrzebne już bo 2 młode siedzą w małej klatce gdzie wiem że jest im nie za dobrze na razie planuje tylko jedną zrobić aby one miały gdzie siedzieć a dokańczaniem reszty zajmę się puźniej

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj