Skocz do zawartości
News
kacperabramowski

Deuthz fahr , czy Zetor od 100 do 120 koni ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor

Siemka :) Chciałbym dowiedzieć się waszych opinni na temat ciągników Deuthz Fahr oraz Zetor o mocy od 100 do 120 koni . Jak cenowo wygląda sytułacja który jest tańszy  ? Porównajcie mi obydwie firmy która waszym zdaniem jest lepsza :)

Edytowano przez kacperabramowski

Wiadomość z agroFakt.pl

fendtpower    0

zdecydowanie deutz fahr . po godzinnej jeździe zetorem potem wsiadłem do deutz fahra . różnica była duża . płynna jazda cicho w kabinie i ten piękny warkot silnika deutz :D nie mowie ze zetor to zły ciągnik ale w porównaniu z deutz fahr to ten drugi wygrywa zdecydowanie :D

damianos95    54

A ja polecam zetorka znajomy ma 2 forterry i super ciagniczki bardzo je chwalli nie ma awarii ewentualnie jakieś pierdoły ale to sam ogrania i powiem ci ze jakoś specjalnie nawet o nie nie dbaja a w pedał dotaja dobrze. Jak ja jezdziłem forterra to jakoś głośno w nim nie było wkoncu to ciagnik i tanszy od konkurencji i nie ma co wymagać wyciszenia kabiny jak w mercu klasy A. Najlepiej wybierz kokretne modele i porównaj udzwig mase itp z tego co zauwazyłem to czesto zetory maja wiekszy udzwig TUZ niz zachodnia konkurencja

lols123    9

Wujek ma Zetora Proxime a teraz kupił Deutz-Fahra-a 5090G to w komforcie i jakości wykonania nie ma porównania Deutz o wiele lepszy przyjemnie się jeździ i sporo ciszej w kabinie.A cena to wiadomo Zetor tańszy od Deutza ale moim zdaniem lepiej dopłacić.

agrorobert    52

u mnie też mają zetory to mogę coś się wypowiedzieć a mianowicie ze zetory są dużo gorzej wykonane całościowo kultura pracy nie ta i komfort, za zetorem przemawia jedynie atrakcyjniejsza cena

zaczek    0

ja polecam zetora proxime 90 , u nas na wsi mają takie z 4 osoby i chwala , ciągnik był by bardzo dobry gdyby pod kabiną dały lepsze wyciszenie , ale ciągniki im się sprawują bardzo dobrze xD

LukaszC5    21

W mojej okolicy jest parę nowszych Zetorów (Modele Forterra i Proxima) które mają juz 5-10 lat i miały kłopoty ze sprzęgłem,niektóre biegi ciężko wchodzą i czasem zgrzytają.

Farmtracki na podzespołach Carraro nie mają takich kłopotów a cenowo wychodzą podobnie.

pawel885    839

Zetora chwali tylko ten kto przesiadł się ze starego Ursusa czy Zetora, taka prawda, Nowy Zetor to w większości zachodnia technologia przełomu lat 80/90, ciągnik przereklamowany i drogi 

Paweł sąsiad ma clasa axosa 110 km oraz deuthz fahr rowniez 100 km i zetora forterre 110 i mówi że forterra sprawuję się najlepiej gdyż ma 5 lat i nic mu nie padło a deuthz fahr ma 7 lat i już coś w nim wymieniał zaś class ma 2 lata , lecz jest bez awaryjny . On jednak poleca mi zetora 

damianos95    54

U mnie maja classy nh jd fendy zetory i najlepiej chwala zetory gość co kupił jd ( miał kupić zetora ale dopłacił bo komfort troszke silniejszy itp) to mówi ze nerwy stracił ciagle jakieś czujniki kabelki i tylko serwis przyjezdza. Drugiemu w classie po 2 latach i 3 miesiacach padł przełacznik w dzojstiku to kazali wymienić dzojstik za 3500zł a on dorobił przełącznik od czego innego i chodzi a do zetora dostanie sie najmniejsza pierdułke i nie trzeba wymieniać cześci modułowo. I  nie prawda ze zetory chwala co sie przesiedli z starych ursusów i zetorów bo znam takiego co ma nh i zetora i chwali zetora a hn nie chce znać a jest tylko ciagnikiem pomocniczym

pawel885    839

Wzieli najtańsze chińskie serie i narzekają. Normalny JD 10000h tylko oleje/płyny zmieniasz, mam na okolicy kilka co chodzą od nowości i nikt nie narzeka , zarobiły na siebie 10 razy ale były 2 razy droższe od zetora cz FT

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ShunDevil
      Witam poszukujemy wraz z ojcem ciągnika o mocyktórej 110-140 koni.Ciągnik ma być główny w gospodarstwie.Ma być to ciągnik nowy i powinien zmieścić sie do 340 tys.

• Przez Zico99
      Witam poproszę was o opinię który waszym zdaniem i dlaczego? Tylko te dwa ciągniki mnie interesują. 
    • Przez globus512
      Witam. Proszę o opinie ponieważ zastanawiamy się nad nowym ciągnikiem, właściwie bierzemy pod uwagę tylko Valtrę lub John Deera. Moc 195 do 220km 
      Jeśli John to 6195R lub 6215R na skrzyni DD lub PQ czy AQ jak ona się tam nazywa
      Jeśli Valtra to T194 lub T214 Versu na Powerschifcie
      Na Valtrę T214 na oponach 710 tył i 600 przód, nawigacja do 2cm, skrętne błotniki, 4 pary hydrauliki, przedni tuz, miękka ośka, dolny zaczep smart Tuch i kilka innych cena 433 tyś netto mi zaproponowali. 

Co lepsze, mniej awaryjne, i mniej pali ? Będę wdzięczny za opinie. W gre nie wchodzi ani NH, ani Deutz biorę te 2 pod uwagę
    • Przez zielo0ony
      Witam serdecznie, 
      Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu opinii na temat traktorów wyższej mocy. Niestety nic sensownego nie znalazłem i w związku z tym postanowiłem założyć osobny temat. 
      Chciałbym aby każdy kto wie coś na ten temat się wypowiedział.
      Mamy do porównania Claas ARION, AXION oraz John Deere 7430 7530 lub 7720 7820.

• Przez SlaSzy
      Poszukuje jakiegos używanego konia pociagowego 150-180 KM, w okolicy pojawił się axion  cmatic w zadowalającym stanie , boję się skrzyni biegów cmatic , niby fajna ale to typowa bezstopniówka  ZF o której nic nie wiem. Ciekaw jestem tez ile może kosztować naprawa takiej skrzyni, vario z fendt za naprawe w okolicy cenią od 5 do 25 tyś , ZF będzie  taniej czy drożej ? Kolejna sprawa to jakoś bardzo duzo jest na sprzedaż tych axionów , czyzby ludzie byli niezadowoleni z nich ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.