Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Milosz27    177

Witam. Jak w temacie zbieram opinie nt. maszyn Tolmet. Planuję zakup grubera tej firmy ale chciał bym zobaczyć opinie użytkowników jak się sprawują te maszyny i ogólne wrażenia. Wiadomo cena idzie z jakością ale ich wykonanie nie jest złe estetycznie i wygląda masywnie. Proszę o opinie użytkowników.    

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

fendtpower    0

Witam. Od roku posiadam talerzowke firmy tolmet i jestem bardzo zadowolony. Jest ona o szerokości 3 m. z wałem packera sterowanym hydraulicznie. waży 1600kg wiec sporo jeśli chodzi o talerzowki. wygląda na dobrze wykonaną. W zestawie dostałem także dodatkowe obciążenie ale było mi nie potrzebne :-P jak narazie po dwóch sezonach nic się nie pogiela ani urwało. ^^ wiec ogólna opinia jest bardzo dobra. no i jeszcze cena która nie jest zbyt duża przyciąga :-D

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    652

też słyszę same dobre opinie o agregatach tej firmy, do tego cenowo wychodzi dość dobrze

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Kondzio55    33

Posiadam agregat talerzowy 2,7m i szczerze to takiego nie znajdziecie nigdzie indziej.Niska cena. dobre wykonanie,ładna praca w polu.

Akurat sie składa ze mieszkam 4km od firmy i  mój brat jest kierowcą w tej firmie takze mysle ze bedzie do was przywoził maszyny :)

koras    0

Mi agregat uprawowy się połamał bez problemu przywieźli nowy już wzmocniony jak do tej pory nie narzekam jedyne co to łożyska w wale po roku zmienilem noni regulacja głębokości zębów mogłaby być inaczej zrobiona. Ogólnie polecam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarekvip99
      Która z tych maszyn będzie lepsza gruber na 7 łap czy agregat do uprawy bezorkowej na 11 łap z podcinaczami? głównie chodzi o uprawę po żniwach po ściernisku na około 10-15 cm. która będzie lepiej mieszała wszystko?
    • Przez Marcin124
      Witam mam do kupna taki i szukam opinii na temat tego opryskiwacza. Opryskiwacz jest sterowany pneumatycznie, może ma ktoś taki, jak jest z awaryjnością pneumatyki i dostępnością części?
    • Przez jarek5036
      Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś użytkuje Valtre A104 i co możne powiedzieć o tym ciągniku?  
    • Przez AdamKryski
      Witam. Zetknął się ktoś z oponami ozka cultor  vredestein 16.9 r28? Proszę o opinię... pozdrawiam

• Przez michal_19
      Co sądzicie o maszynach tej firmy posiada ktoś taką bronę?  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.