Milosz27

Opinie o maszynach Tolmet

Polecane posty

Milosz27    177

Witam. Jak w temacie zbieram opinie nt. maszyn Tolmet. Planuję zakup grubera tej firmy ale chciał bym zobaczyć opinie użytkowników jak się sprawują te maszyny i ogólne wrażenia. Wiadomo cena idzie z jakością ale ich wykonanie nie jest złe estetycznie i wygląda masywnie. Proszę o opinie użytkowników.    


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendtpower    0

Witam. Od roku posiadam talerzowke firmy tolmet i jestem bardzo zadowolony. Jest ona o szerokości 3 m. z wałem packera sterowanym hydraulicznie. waży 1600kg wiec sporo jeśli chodzi o talerzowki. wygląda na dobrze wykonaną. W zestawie dostałem także dodatkowe obciążenie ale było mi nie potrzebne :-P jak narazie po dwóch sezonach nic się nie pogiela ani urwało. ^^ wiec ogólna opinia jest bardzo dobra. no i jeszcze cena która nie jest zbyt duża przyciąga :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

też słyszę same dobre opinie o agregatach tej firmy, do tego cenowo wychodzi dość dobrze


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzio55    42

Posiadam agregat talerzowy 2,7m i szczerze to takiego nie znajdziecie nigdzie indziej.Niska cena. dobre wykonanie,ładna praca w polu.

Akurat sie składa ze mieszkam 4km od firmy i  mój brat jest kierowcą w tej firmie takze mysle ze bedzie do was przywoził maszyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koras    0

Mi agregat uprawowy się połamał bez problemu przywieźli nowy już wzmocniony jak do tej pory nie narzekam jedyne co to łożyska w wale po roku zmienilem noni regulacja głębokości zębów mogłaby być inaczej zrobiona. Ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bartosz0013
      Witam,
       
      Kupiliśmy Kubotę M6060 66koni i chcemy do niej dokupić jakiś agregat ścierniskowy bądź talerzówkę.
      Co będzie lepsze? 
      Ziemie 3-4 klasa, uprawiamy zboża i rzepak. 
       
      Jeśli "gruber", to znaleźliśmy taki na 4 łapy z zabezpieczeniem ślimakowym firmy EURO MASZ. Jak takie zabezpieczenie się sprawdza? Różnica w cenie jest około 2000zł między ślimakowym a sprężynowym. Kołkowe zabezpieczenie raczej nie wchodzi w grę, bo pola są dość kamieniste.
      A może lepsza będzie talerzówka ? 
       
      Której firmy maszyna będzie najlepsza (znaczy najlepszy stosunek jakość/cena) ? 
       
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Delbeta
      Witam

      Jaki polecacie gruber do belarusa 952.4 moc 95KM gleby zakamienione
      teren górzysty .
    • Przez Szafran
      Witam! Potrzebuję brony talerzowej do swojego ciągniczka. Dotychczas pracował z broną talerzową 2x10 w układzie V i wykonywał swoją pracę zadowalająco. Chciałbym kupić bronę do uprawy pożniwnej. Zastanawiam się nad broną Tolmet Simply 220 gdyż ma zapotrzebowanie mocy od 50 km... No i tu mam kilka pytań... Masa 850kg... Jak wiadomo ursus ma 1200kg udźwigu lecz jest to udźwig na kulach. Czy da sobie radę z podniesieniem i uciągnięciem 18 talerzy po ściernisku? Czy może wybrać inną, lżejszą bronę? Jeśli tak to jaką?
    • Przez KoziolekCS
      Witam, 
      Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś jakieś informacje na temat maszyn firmy Landstal, posiada ktoś może lub pracował z nimi?  Ostatnio na targach widziałem ich maszyny i wydawały się całkiem niezłe. 
       
    • Przez rex15
      Który agregat talerzowy polecacie najbardziej?
      1. mandam tal-c
      2. staltech u30
      3. tolmet astat 300
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj