Skocz do zawartości
yacenty

Wideoczat z Ministrem Sawickim! Na żywo!

Polecane posty

PATr    238

Do kogo się zgłosić aby została powołana komisja związana z suszą w danej gminie?

MarcinO10    6

Mam nadzieję, że materiał z tego wydarzenia zostanie zarejestrowany i będzie go można gdzieś w cywilizowany sposób obejrzeć.

mietek86    4

Pierwsze pytanie co za bez mózg wymyśla przepisy i kryteria łagodzenia skutków suszy.

Drugie pytanie co pan minister zrobił wspólnie z panią kopacz aby kary za nadprodukcję mleka były niższe.

Trzecie pytanie jakie są efekty prac "pseudo" zespołów powołanych w czasie ostatnich strajków rolników.

Vinsar    0

Żałosny ten czat.Ktoś mi będzie sugerował jakie mam pytania zadać. Żałosne.

no to fakt,  moderatorzy skutecznie filtrują pytania 

może na przyszłość pierw poddać na forum pytania - następnie zrobić sondę i tak przygotowany zestaw podać do czatu, - bo teraz to raczej czatu nie przypomina 

miszka16    58

He he dobre pytanie jakiś mistrz zadał. " Mam 560 hektarów gruszek, co mam robić?"

Czas tego czatu uważam za stracony.Czuje się jakbym Sawickiego w TVP oglądał.

hubertuss    483

Ja zadałem pytania ale nawet tym się nie zajmuję ani nie oglądam. Wszystkie odpowiedzi są mi w zasadzie znane. Wystarczy tv włączyć lub gazetę kupić. Tam w koło ta sama gadka.

adaammek    10

wszystkie nie zadane pytania powinny być przekazane ministrowi o poproszony o udzielenie odpowiedzi zadałem kilka pytań 

fireseba    101

"można się ubiegać o dorocznie spłat kredytów zaciągniętych na modernizację" czyli osoby które zaciągnęły kredyt na zakup maszyn mają spłacać dalej?

jarekmalina    3

No jak nie odpowiedział?

Dziś podpisał rozporządzenie i ARiMR w przeciągu 2 tygodni ogłosi nabór. Pan Sawicki przewiduje termin naboru na max do końca września... 

Tyle w teorii... A w praktyce?

Co do wideo czatu, to rzeczywiście też zadałem chyba 5 pytań, a tylko 2 przeszły modernizacje niestety...

Edytowano przez jarekmalina

bambrzwlkp1    6

Ja zadalem 6 a byly tylko 3 i do tego 3 byly pisane na szybko np kiedy zniesie embargo na wieprzowine. O odszkodowaniach w sadach. Te pytania dla picu. Ja myslalem ze beda wszystkich pytania na rozne tematy a tu wiecie co tak jak w agrobiznesie, takie byly tematy i durne odpowiedzi.

Duszek1    1

Można gdzieś obejrzeć ten cały wideo czat z panem ministrem, bym posłuchał tego bełkotu?

Rafik87    14

nie oglądałem ale pewnie było jak zwykle chwalenie się PROW-em, omijanie najważniejszych tematów i opowiadanie bajek, a jak jest rzeczywiście w rolnictwie każdy widzii.

jarekmalina    3

Taa, było o polskiej mentalności, że Polak to tylko narzekać umie.... Coś w tym jest, ale do jasnej chol*** nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora! Są tacy, którzy chcą coś zrobić bez narzekania... Ale na pytanie o sytuację na rynku trzody, Pan Minister odpowiedział, że dzień wcześniej był u rolnika, który ma swoją masarnie i się śmieje na wszystko bo mu zostaje powyżej 1000zł/szt... To jest jeden rolnik, a gdzie reszta?? Wszyscy nie będą swoich masarni zakładać, bo to się mija z celem..

Fakt faktem, było kilka odpowiedzi mijających na nasze pytania, m.in. na moje, o podjęcie jakiś środków blokujących do nas napływ wieprzowiny z zachodu...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.