Lukas85

jaki kupic plug do NH TD90D

Polecane posty

Lukas85    37

Jakiej firmy polecacie plug do tego ciagnika? Zastanawialem sie nad trzyskibowym obracanym hydraulicznie tylko jakiej marki?


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasek    0

bierz lekką czwórkę Lemkena bo trójkę to szkoda zawracać sobie głowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahr    0

Ja bym wziął kuhn lub overum. Ja mam unii grudziądz, nie jest zły tylko mnie wkurza czasem to koło podporowe(czasem idzie do przodu i wydaje mi się takie delikatne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czteroskibowy pług do ciągnika który nie ma nawet 4 ton ;), musiał by mieć przedni Tuz albo tura. Bierz 3 skibowy, dobrych pługów jest bardzo dużo, np Kverneland czy Lemken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Znów zaczynasz obrzażać innych użytkowników!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: ;)

 

Jemu chodzi o pług obrotowy a nie zagonowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Chlopaku a ty dobrze sie czujesz?????

Przeczytaj sobie 1 post i zobacz o jakim pługu mówi autor tematu...Moja wina, że zapomniałem, że Tur jest zagonowy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
ty sluchaj ale ja napisalem UG 4x34tur to chyba nie obrotowy co wiec i ty sie zastnanow ;)

 

Zanim coś napiszesz przeczytaj cały temat i potem się wypowiadaj mowa była i jest o pługu obrotowym a ty wyjezdzasz z zagonowym i jeszcze masz pretensje. ;)

 

A do tego Nh to wziąłbym pług 3 skibowy 3x40 lub 45cm nie ma co się pchać w 4 skiby i mieć problemy z podnoszeniem przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisze jak byk ze sie zastanawia nad obrotowka i sie pyta jaki mi polecacie to ja mu powiedzialem bo ja wlasnie taki mam i dobrze jest zegrany zestaw?? a ty tu jakies problemy stroisz :):)

jezdze golfem dwojka jak mi kolega pozyczy to trojka tez

:););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Nie widać modow którzy powinni miom zdaniem karać za takie posty bo to już nie twoj pierwszy w ktorym obrażasz i się cwaniaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

Mój sąsiad ma 90-konnego NHa (nie wiem jakiej serii) i z pługiem 4 skibowym obrotowym (lub obracalnym jak kto woli) śmiga aż miło. Zwykle ma założonego tura, ale bez niego też daje rade.

My od niedawna mamy Renie 103-54 TX też z turem i teraz zamiarzamy kupić do niej pług obrotowy, ale w trójki na pewno nie będziemy się bawić. Najprawdopodobniej będzie to jakiś 4x40 lub 4x45 (firma jeszcze nieokreślona).

Ale dodam też, że u nas gleby nie są zbyt ciężkie.


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

bierz 3 obrotową ja polceam Vogel&noot 3x40 albo 3x45 bo przecierz ten ciągnik ma ok 80km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
bierz lekką czwórkę Lemkena bo trójkę to szkoda zawracać sobie głowe ;)

 

nie byłbym tego pewnien.ciągnik nie za cięzki moze szarpac przy obrocie wez lepiej szeroką trojke 3x40 i bedziesz zadowolny na 100%


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelmf    238

4*40 spokojnie sobie poradzi ja mam mf 6150 choć ma 95 km tak jak na wiosnę mógłby chodzic z 5*40 ale spokojnie kup mu 4*40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASEMXM    0

4 obrot np.4x35, 4 x 40 np. rabeweark , lekkie dobre plugi, a jak bedzie problem to bierz <3+1>odkrecasz skibe jakby byl problem i ogienn...;D ja bym bral 4 obrotowa tylko zeby plug nie byl ciezki, najlepiej na azurach ;) a swoja droga to czy ciagany plug czy zaczepiany lzej idzie, bo slyszalem ze ciagane mniej stawiaja oporu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

toć to zabytek. 

za około 7 tys można kupić niezłe vogle , bessony, a czasami nawet lemkeny, rabe też, ale o wiele nowsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj