LubelskiRolnik

Jaki ciągnik na 150 ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Jaki ciągnik na 150 ha myślałem coś o ciągniku do 250km ma być to nowy traktor cena nie gra tu za bardzo wielkiej roli.
Ciągnik bd robił najczęściej z ciężkim sprzętem i na ciężkiej ziemi.
Proszę podawać różne propozycje.
Proszę nie pisać że kup sobie taki i taki traktor jak możecie to piszcie wady i zalety ciągnika.

Edytowano przez LubelskiRolnik

tymtus    41

jak cena nie gra roli to fendt, a jak chcesz zaoszczedzic 200 tys to new holland. zresztą w tych czasach patrz tylko na awaryjnosc bo reszta w każdym to samo

Wiadomość z agroFakt.pl

kuba24nh    79

dlaczego fendt? bez sensu... bo jest najdrozszy?? tylko ze za serwis zaplaci tyle co za nowego zetora... a o cenie czesci nie wspomne....

rolnik6920    43

Serio ?

Podejrzewam że ten temat to jakiś żart.

Masz jakiś sprzęt do tych 250 koni ?

Nie zapominajmy że kupić ciągnik to jedna sprawa, a druga to dobrać odpowiednio sprzęt towarzyszący.

I coś nie chcę mi się wierzyć co do tego że cena nie gra roli.

Gdyby nie grała, to byś nasłuchał się bajek że Fendt będzie najlepszy i byś dawno miał Fendta 828 od Korbanka, który sam w sobie jest drogi, plus marża dilera, który przez to że ma wyłączność to sobie może dyktować ceny ładne.

Dodatkowo znam trzy przypadku gdzie nowsze Fendty 936, 927 i 828 nie nabiły 20 tysięcy motogodzin, a miały kolejno, dwa, trzy i raz robioną skrzynie od podstaw (poprostu wymienianą, bo z tego co wiem to Korbanek sam nie składa skrzyń (No chyba ze jestem w błędzie, jeśli tak to poprawcie mnie))

Także możesz kupić Fynda, wygodny ciągnik, oszczędne spalanie, do tego od Korbanka dobierzesz mega dobry sprzęt towarzyszący, to może dostaniesz jakiś upust. 

Gdybym sam miał jeździć cały czas tym sprzętem i był multimilionerem to bym wybierał między Fendtem, John Deerem a New Hollandem.

Ale jednak nie jestem, zapewne Ty też (Choć życzę Tobie, sobie jak i każdemu aby nie miał problemów z brakiem hajsu :D ) i wybierałbym między John Deerem 7250R, a New Hollandem T7.270. Tylko kwestia wyposażenia.

vademecum    25

Osobiście wolałbym dwie używki niż nówkę, bezpieczniej jeśli chodzi o awarię. Dlaczego nikt nie wspomniał o ciągnikach Class ?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bizon_Ursus
      Witam powiedzcie mi coś o Ursusie 1201 bo mam sposobność wymienić moja c385 na 1201 . jakieś zalety i wady (brak napedu to już wiem ) tego większego??
    • Przez Piotrekk1989
      Tak jak w temacie, jaki ciągnik polecacie? Oczywiście używany.dodamże ma to być ciągnik główny bo narazie mam tylko c-360
    • Przez Lukecki
      Witam, sprzedałem 1614 i szukam ciągnika, gdzieś około 100 km bez elektroniki, do 40 tys zł. Mam gleby w kl. od 6 do 3, chodziłby w Grudziądzu 4x45, agregat 4.2m prasa rolujaca beczkowóz i takie tam. Jaki sprzęt polecacie w tym budżecie?
      Oczywiście 4x4, no i jak w tytule nie Ursus 
    • Przez Lukecki
      Witam, szukam ciągnik na areał 25 ha, moc ok 100km, nie zadużo elektroniki jak najwięcej mechaniki, no i oczywiście nie Ursus. Miałby pracować przy pługu Grudziądz 4 skiby,  agregacie 4m, w przyszłości może jakaś talerzówka 3m. 
      Co polecicie do 30 tys.? 
    • Przez Bartuś765
      jakie maszyny na 15 hektarowe gospodarstwo?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.