Polecane posty

Witam otóz pojawil mi sie problm ze skrzynia biegów a mianowicie z szybkimi biegami. gdy przełączam miedzy złówiem z zajacem to kontorlki sie zmieniaja ale nie zmienia sie skrzynia caly czas sa powolne biegi. Doszlo do tego w taki sposob ze kosilme rokosanem i najechalem na korzen doszlo do zatrzymania rokosanu oraz walka WOM przy okazji wbil mi sie pod spod ciagnika idealnie w czujnik zmiany miedzy zolwiem a zajacem kij. Wtyczke od czujnika wydarlo i pojawil sie probelm z przełaczaniem biegow. od kiedy wlozylem wtyczke z powrotem na miejsce kontrolka zmienia sie z zlowia na zajac i odwrtonie lecz caly czas sa wolne biegi czy ktos wie co to moze byc? boje sie ze to nie wina czujnika tylko stalo sie cos ze skrzynia.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Pstrąg
      Witam,
      Mam problem , otóż nie wiem gdzie znajduje się filtr skrzyni biegów w fendt 309c (silnik deutz) 2000r. Przekopałem forum i nadal nie wiem na 100 % gdzie jest. Ktoś wspominał ,że w okolicach tylnego lewego koła ale i tak nie mogłem znaleźć. Prosze o pomoc.
    • Przez adrian123292
      Witam. Mam problemz ursusem 5714. Otóż wyje mi straszne skrzynia lub coś w moście po włączeniu przedniego napedu. Dodatkowo ciągnik tak jak by trochę hamował i buksują lekko tylne koła co widac na utwardzonej drodze. Bez napędu tych objawów nie ma. Ciagnik był już rozbierany i wymieniałem koło pośrednie przystawki napędu ponieważ były rozwalone łożyska na nim i zostało uszczerbione. Myślałem że owe wycie było przez tą usterkę i niestety okazało się, że to nie tego wina i nadal jest to samo. Rozebralem też przedni most w nadzieji że cos tam znajde niestety wszystko jest tam dobrze.. Pomóżcie bo już rozkładamy ręce z tym traktorem..
    • Przez zwc18
      Witam 
      Jestem zainteresowany zakupem trybów skrzyni biegów do Jumza-6 
      2-4 (21-32z) 
      3-5 (18-29z) 2 sztuki 
      1 (24z) 
      oraz wodzik wraz z prętem o wymiarach 170mm (całkowita długość) może któryś ze skrzyni ma takowe 
      Zapraszam na priw 

• Przez Konrad1245
      Witam mam taki problem gdyż ciagnik jest niby na luzie ale gdy puszczam sprzęgło nadal jedzie dodam ze nie mogę wbić zadnego innego biega chyba się zakleszczyły biegi jeśli tak to jak do tego się zabrać żeby je odkleszczyc pomocy 
    • Przez staszek87
      Witam. Mam problem ze skrzynia biegow Range Command. Na plaskim terenie dziala bez zarzutu jak ciagnik stoi z górki ciezko jest wbic jazde do tylu. Skrzynia wyskakuje na N. Kiedy stoi pod górkę zdarza sie choc rzadziej problem z ruszeniem do przodu również po zalaczeniu rewersu i puszczeniu sprzegla wyskakuje na N. Skrzynia sie kalibruje bez problemu. Poziom oleju centymetr od max. Olej na skrzyni wymieniany ok 800mth filtr 200mth temu. Serwis nie wykryl błędów. Co moze byc przyczyna? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.