warchest

zetor forterra 9641 niebieski dymek

Polecane posty

warchest    99

otoz z zetora forrterry co mamy go od nowosci rok produkcji 2003 ma teraz 5800 mtg i jest z nim problem taki ze strasznie kopci daje niebieski dym i to sporo i tez jakby byl troche slabszy teraz sie to pojawilo i 2 sprawa po lewej stronie poci sie olejem tak jakby z turbiny sie poci co to moze byc za przyczyna  sporawo oleju idzie uszczelke zmienialismy tam co na te 2 sruby sie przykreca w czym moze byc problem czyzby turbina byla do wymiany czy da rade ja zregenerowac jak tak to gdzie czy jaka jest przyczyna czyzby wtryskow ? a moze ze paliwo bierzemy od jednego dostawcy bylo ok a moze teraz dostawe jedna zakombinowal czy w  czym moze byc wina ?

kemotke    1

Myślę że może być to turbina, zobacz czy ma straszny luz na wirniku, czy dolot miedzy turbiną a kolektorem nie plywa w oleju, wilgotnie ok ale jesli oleju to źle, turbiny można regenerować w punktach regeneracji turbin

Wiadomość z agroFakt.pl

kemotke    1

Zalezy od punktu czasem tego samego dnia a czasem dłużej zalezy od ilości zleceń i mocy przerobowych firmy

warchest    99

a moglby ktos podac jakies na miary na jakas firme co regeneruje takie turbiny ja jestem z mazowieckiego jak cos

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piasekmoto
      Witam forumowiczów,
      Panowie pojawił mi się problem z Proxima 90 z 2016r. mianowicie po przekręceniu kluczyka na zapłon wszystko sie zaświeca tak jak powinno, słychac ruch na pompie i rozruszniku ale kiedy przekręcam na rozruch nie ma żadnej reakcji rozrusznika. Oczywiście sprzęgło od wom podnoszę. Czasami mi się zdarzało że nie łapał rozrusznik ale przekrecałem raz drugi i kręcił, a teraz nagle nic się nie dzieje. Wykluczam akumulator bo po podaniu mu pradu na rozrusznik kręci i ciągnik zapala normalnie. Przyczyna siedzi gdzieś pewnie w przekaźniku tylko pytanie którym? Może ktoś miał podobny problem, bądź wie gdzie jego przyczyna? Z góry dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam    
    • Przez proxima100
      Witam. Mam pytanie, czy regenerował ktoś rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej w Proximie z 2012 roku. Mam kilka pytań.
    • Przez rolnikus21
      Witam.
      Kupiłem duzy rozrzutnik na tandemie i chciałbym się dowiedzieć jak wytrzymała jest ta listwa dolna w Zetorze forterra bo według mnie jest to bardzo słabe i się urwie.
      A może ktoś jakoś go wzmacniał albo przerabiał to prosiłbym jak to ma zrobione.
      Myślałem też opuścić górny w szynie i na nim ciągać.
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,

• Przez DominikDziekan
      Witam, chciałbym zakupić zetora 10540, mam upatrzone jedno ogłoszenie w cenie 58000 zł ciagnik z 1996 roku 14000 mth przepracowane.Chciałbym zapytać posiadaczy czy warto wgl brać pod uwagę ten model czy lepiej kupić Renault bo cena i komfort pracy podobne, tylko nie wiem jak z ewentualnymi naprawami i wgl całą eksploatacja. przeglądałem całe forum zwiazane z tematem tego ciągnika ale nie znalazłem nigdzie porównania z innymi ciagnikami, bo w tym momencie za takie pieniądze można kupić nawet Renault Celitis, ale aż strach myślec jak z cenami za serwis i części. Ciągnik będzie pracował jako główny w 30 ha gospodarstwie, i będzie ciągnikiem do wszystkiego od opryskiwacza po orke. Liczę na waszą pomoc i za wyrażone zdanie z góry dzięki. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.