Skocz do zawartości
warchest

zetor forterra 9641 niebieski dymek

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
warchest    44

otoz z zetora forrterry co mamy go od nowosci rok produkcji 2003 ma teraz 5800 mtg i jest z nim problem taki ze strasznie kopci daje niebieski dym i to sporo i tez jakby byl troche slabszy teraz sie to pojawilo i 2 sprawa po lewej stronie poci sie olejem tak jakby z turbiny sie poci co to moze byc za przyczyna  sporawo oleju idzie uszczelke zmienialismy tam co na te 2 sruby sie przykreca w czym moze byc problem czyzby turbina byla do wymiany czy da rade ja zregenerowac jak tak to gdzie czy jaka jest przyczyna czyzby wtryskow ? a moze ze paliwo bierzemy od jednego dostawcy bylo ok a moze teraz dostawe jedna zakombinowal czy w  czym moze byc wina ?

kemotke    1

Myślę że może być to turbina, zobacz czy ma straszny luz na wirniku, czy dolot miedzy turbiną a kolektorem nie plywa w oleju, wilgotnie ok ale jesli oleju to źle, turbiny można regenerować w punktach regeneracji turbin

Wiadomość z agroFakt.pl

kemotke    1

Zalezy od punktu czasem tego samego dnia a czasem dłużej zalezy od ilości zleceń i mocy przerobowych firmy

warchest    44

a moglby ktos podac jakies na miary na jakas firme co regeneruje takie turbiny ja jestem z mazowieckiego jak cos

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się