stasiex

Jakie macie agregaty uprawowe?

Polecane posty

Gość murtek   
Gość murtek

hirek0074

agregat aktywny 3m nabudowany POTTINGER,skrzynia 700l

 

jest tu jakiś kozak co ma cpś lepszego odemnie? hehe!

 

Nie ośmieszaj się :lol: :lol:

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

My posiadamy agregat AGRO-MASZ 3,6m.Ciągam go Farmerem 10244C1 i ciągnik nic nie czuje ,a Zetorem Proximą 85 na 3 szosowej musze agregat w locie puszcać ponieważ dusi ciągnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolt    0

AGREGAT UPRAWOWY UNIA 3,7m KOMBI a ciąga go belarus 952

Jeszcze posiadam agregat 3,30 na bazie brony redlicowej z podwójnym wałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Agregat talerzowy 2.7m Firmy HENRYK BATYRA plus POZNANIAK 2.7m wszystko ciąga DF AGROPLUS 85.

Edytowano przez jaro30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10314    196

Agregat uprawowo-siewny Rolmako U659/1 z wałem rurowym + Poznaniak, szer robocza 2.7m Jak do tej pory pracował z nim Farmer 8244c2, ale chyba jutro podczepie do niego Renault 103.14

mam jeszcze kultywator 3.7m, a pracuje z nim tylko Renault, bo Farmer trochę zdycha przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

ja posiadam bronę wirnikowa rabewerk 2,5m bodajże 2008 rok produkcji współpracuje z siewnikiem nordsten lift-o-matic w zestawie na hydropaku, na zestawie prawie nie ma śladu rdzy, zakup z niemiec :)ciągam ją belarusem 1025 narazie mam 65 mtz nabitych i jednym słowem nie ma ten traktor z tym co robić jeżdzę 8 km/h na 1000 obr/min

Edytowano przez piotrb14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes91    0

Agro-masz 4,2m do Case 5140

Bomet 2,8m(na sprzedaż) do Zetora 7211

Edytowano przez jankes91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeutzM610    0

Agregat samoróbka 6m a do tego Df M610 no i muszę powiedzieć ze ma co robić jak się głęboko zacznie robić. Na boki trochę ściąga bo to wiadomo raz tu głębiej a po drugiej płycej i ciągnie ale z obciążnikiem jest już lepiej B)

 

Pozdro :)


Robimy tym co mamy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal87    1

Tydzien temu kupilem agromasz agregat uprawowo siewny 2,7 m z walem strunowym pod poznaniaka. Nie chcialem poszerzac siewnika, najwyzej odejme jedna badz dwie lejki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam agregat Unia grudziac kombi BH 3,70m ciaga go new holland TL100 bez problemu daje rade i john deere 5720 ale nie da rady jechac szybciej niz 9 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Unia kombi BH 5,1. Współpracuje z ursusem 1634, Zetorem 16245 i w tym roku nawet Fendt 311 vario sobie z nią popracował. B)

Edytowano przez Davido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Bomet 2,5m do zetora 5211 i ursusa c-360.


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Podobny temat a jak u was z trwałością wałków w agregatach miałem Dziekan 2,4 m przez dwa lata na 16 ha puścił jeden spaw ,teraz kupiłem mały upra-siewny do siewnika i po 2ha jeden płaskownik pękł i potem nastepne pękały ,mogłem reklamować ale chciałem zasiać spawarka naciołem płaskownika i wzmocniłem całego ,widzę że producenci nie sprawdzaja maszyn w polu akurat dzisiaj oglądałem rozsiewacz nawozu nowy sąsiada poprzedni wytrzymał 20 lat a ten taki delikatniutki że tylko postawić na wystawe a nie w pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Ja mam agregat z 1997 roku. Posiadam go od 3 lat i u mnie obrabia ponad 20 ha, a nie wiem ile obrabiał u faceta od którego go kupiłem. Co do wałków to nie mam zastrzeżeń nie są mocno zużyte i nie pękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jar123    0

Tydzien temu kupilem agromasz agregat uprawowo siewny 2,7 m z walem strunowym pod poznaniaka. Nie chcialem poszerzac siewnika, najwyzej odejme jedna badz dwie lejki:)

michal87 mam pytanie ile dałeś za ten agregat czym go ciagasz i jak się sprawuje? Sam się przymierzam do kupna takiego i chcę go złożyc do zetora 8045 jak myslisz do se radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathewc385    21

Panowie proszę Was o pomoc w wyborze agregatu uprawowego do c385 chodzi mi raczej o agregaty używane ziemię mam 3 klasy ale dużo gór pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

W tym roku pierwszy raz bede uprawiał agregatem Agro - Maszem AU42 4.2m bede go ciagał Proxima 90


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj