stasiex

Jakie macie agregaty uprawowe?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
crvx40    11

Agregat uprawowo-siewny agromaszu 2,7 z hydropakiem + siewnik poznaniak ciagam to ursusem 1014 ale w 3m spokojnie dalby rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias6630    3

Cześć

Jestem zainteresowany zakupem maszyny uprawowej przedsiewnej ,ale żeby można po ściernisku tez wjechać.Miała by ona uprawiać z John Deere 6630 Premium. Ziemie u nas bardzo ciężkie, mam agregat aktywny z siewnikiem.Aby zasiać muszę zdjąć siewnik przejechać raz wtedy poprawić górki, założyć siewnik i dopiero zasiać a czasem jeszcze przywałować po siewie. Co koledzy by mi zaproponowali, ma być to nowa maszyna??? Będę wdzięczny ;)

Edytowano przez matias6630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

na razie został mi agregat 2,5m :) po 60-tce czepiam do zetora 7745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracka    0

Mój agregat tyle szerokości co Ciapek troche szerszy produkcji Polskiej łapek ma chyba 14 trzy rzędy i jeden wałek dzielony na pół jeżeli chodzi o uprawe to jak gleba sie usypuje ładnie to i raz wystarczy przejechać, jak twarde bryły to dwa i jest ok ale wszystko tez zależy od wilgoci i jak dużo jest brył. Jak na nasze potrzeby wystarcza chociaż przydałyby się podwójne wałki i mocniejszy ciągnik ;) Np jakaś 3P + jakieś 10 ha ziemi żeby miała na czym robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

czy ktoś posiada może taki agregat jak strom swifter SN 3 metrowego zawieszanego z wałem croskill jest to czeski agregat i mógł by się podzielić opinia na jego temat ???? :D i druga kwestia czy cena 6100 euro to dobra cena dodam ,że to cena wyjściowa to dalszej negocjacji .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    186

Posiadam Agregat uprawowo-siewny Rolmasz 3m + Siewnik Amazone D7 , i agregat uprawowy EX-POM krosniewice 4.2m ciągam je Zetorem 12245.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242
Cześć

Jestem zainteresowany zakupem maszyny uprawowej przedsiewnej ,ale żeby można po ściernisku tez wjechać.Miała by ona uprawiać z John Deere 6630 Premium. Ziemie u nas bardzo ciężkie, mam agregat aktywny z siewnikiem.Aby zasiać muszę zdjąć siewnik przejechać raz wtedy poprawić górki, założyć siewnik i dopiero zasiać a czasem jeszcze przywałować po siewie. Co koledzy by mi zaproponowali, ma być to nowa maszyna??? Będę wdzięczny

 

Proponuje Brone wirnikowa AMAZONE KG z wałem Packera na pewno sobie poradzi w ciężkich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias6630    3

Bronę aktywna już posiadam kunh hr3002 jest to specjalna brona wzmacniana posiadająca 10 wirników oraz wal packer. Może jakis agregat talerzowy???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

To ja się tak zapytam z ciekawości czy z agregatem uprawowo - siewnym talerzowym można od razu siać poplon w rżysko czy nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Ja ursusem 1014 ciągam agregat aktywny lely + amazone d7. szer 3m z hydropakiem. Lata z nim aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

Agregat aktywny Lely+siewnik Nordsten Lift-o-matic szer.2,5m,a ciądnie Deutz-Fahr DX90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david62    0

Agregat uprawowo siewny Amazone Ad403 z broną aktywną kg403 z wałem gumowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

agregat uprawowy 2,8m firmy-"wiesmag"(kultywator+brona+podwójne wałki strunowe),agregat uprawowo-siewny 2,7m firmy-"wiesmag"+poznaniak.

pracują z zetor 5341 lub td80d

Edytowano przez wiesmag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

Agregat uprawowo siewny brona lemken zirkon 9 + siewnik amazone d 8 30 super ciaga JD 6620 SE 125 KM jak u mnie to ma co robic z tym zestawem


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuma    13

Agregat uprawowo siewny(aktywny) z wałem packera i siewnikiem szerokość 3m wszystko produkcji FAMAROL pracuje z tym zestawem JD 6800 z pewnym zapasem mocy.


"Siła w jedności, jedność w wierzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lool    0

Jaki polecicie agragat siewny 3m? Agromasz vs Unia, macie jakies opinie, moze cos zaproponujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

ja tydzień temu około przywiozłem agregat KOMBI 3,7 BH i ciągam to Landinim Mythosem 110 Deltafive. Do tego wziąłem agregat uprawowo-siewny Uni ECO 410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Agregat Expomu Krośniewice, 1,9m z podwójnymi wałkami z tyłu. Współpracuje z T 25 lub C-360 jak się nam mocno spieszy.

Edytowano przez michal1993

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj