stasiex

Jakie macie agregaty uprawowe?

Polecane posty

Ja posiadam agrofactory 2,8m bez przedniego wałka a z dwoma wałkami z tyłu. Ciągam go ursus'em 4514


Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

Ja mam trzy agregaty jeden to Brodnica 2 szerokość 5m 60cm składany pracuje z Ursusem 1614 , drugi agregat to unia Group ATLAS XXL szerokość 4m 50cm pracuje z New Hollandem T6050, i trzeci agregat Lemken System - Korund szerokość 9m składany pracuje z Massey Ferguson 6497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek84    30

koledzy jaki agregat uprawno-siewny polecacie do MF 690 + poznaniak (i jaką szerokość mierzyć od wewnątrz kół czy po zewnątrz siewnik coś w tym stylu posiadam http://allegro.pl/item857461545_siewnik_zbozowy_poznaniak_2_75_orginal.html). Dodam że MF bez przodka no i bez obciążników ile musiałbym go dociążyć i czy da radę w takim zastawie ma nie całe 80KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos4ever    3

Witam mam agregat Uni Grudziądz Ares xxl 3.0 , sama maszyna daje rade ale wykonanie i materiał z którego jest zrobiona niestety odbiega od zachodnich konkurentów. W zeszłym roku odpadł nam dyszel od ramy głównej, komuś w fabryce nie chciało sie pospawać dobrze bo z góry i boków spawy OK ale jeśli chodzi o spaw dolny to było tylko posmarkane. Tak osłabione połączenie zaczęło pękać, co doprowadziło do wyrwania dyszla z ramy głównej. To nie odosobniony przypadek bo sąsiedzi mają identyczny agregat i im sie przytrafiło to samo tylko że nam udało sie jakoś zjechać do domu a im już nie i z pola ściągali agregat lawetą. Jak ktoś ma taki agregat to niech sprawdzi spawy łączące dyszel z ramą główną pęknięcia pojawiają sie od dołu wokół spawów. Jak oglądałem w Bednarach 2009 agregaty Uni to poprawili to łączenie ale wydaje mi się że to i tak za mało i te ramy dalej będą pękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

zamierzam kupić agregat uni ares TXXL z wałem gumowym na wózku i do tego siewnik 3M. Może ktoś użytkuje coś podobnego. Jakie macie opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

ja kupiłem niedawno agregat uprawowy brodnica 3m. maszyna ta będzie współpracowała z zefirem 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16345    0

Mam Agregat uprawowo siewny z wałem pakera + siewnik polonez 3m i nie wiem czy Forterra 9641 da sobie rade jak myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

My mamy Agregat Agro-Masz 3,6metra.W 2007r.zapłaciliśmy za niego 7tyś.Jesteśmy zadowoleni tylko że jest troche mały bo targamy go Farmerem 105km.Polecam ten sprzęt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

My uprawiamy samym kultywatorem pozniej brony ale na wiosne pomysle nad drobieneim lap do kultywatora i doczepiac brony lub zrobir jkais walek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Bomet 2,8 m z wałkami jest ciągany c-360 lub 914 zastanawiamy się nad kupnem 'boków' do niego aby był szerszy lud nad unią ares a w ostateczności będziemy sami robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal651    8

w mojej galerii mam fotki agregatu zrobionego z wykorzystaniem boków rozkładanego agregatu konkskilde. Do tego zrobiliśmy wał strunowy i efekt jest bardzo dobry jak na poniesione koszty. Ciąga go renault 651 65KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

agromasz + poznaniak 2,7 ciągany był mtz 82tsa, ciągnik sprzedany ;[ , będzie w tym roku chodził z mf5435, film z mtz na youtube mój nick greg13174.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

UG kombii 5,1m & Kuhn HRB303D+IntegraGII


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Unia Ares oraz Vaderstad Top Down (wiem że to nie uprawowy ale pod ziemniaka, marchew i buraka nadaje się idealnie, głęboko zrobi i dodrze wyrobi oraz zagęści)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerak    0

My posiadamy agregat uprawowy(3m) typu brona ciężka i za tym 2 wały, jak na razie to robi robote, ale chciałbym go zmienić, bo się zapycha. A ciągam go Mtz-82 :)


Green power ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj