stasiex

Jakie macie agregaty uprawowe?

Polecane posty

bodzio1108    181

Bomet 3,6 do proxy 9541 plus i niema co robić w nim :o Ale można bardzo szybko jeździć, a przez to efekt pracy jest lepszy :o


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matidi    0

agregat 5.1metra z przednim wałkiem i podwójnymi z tyłu ... podczepiam go do mf 3670 170km nie ma co robic ale tu liczy się prędkosc około 12km/h więcej nie moge bo rozwale ten agregat a jak jeszcze gdzies w ziemii kamyczek to uuuuuu dodam jeszcz ze agregat 2008 rocznik wczesniej forsznitt 5,2m b231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Ja posiadam Agregat uprawowo siewny UG Ares L/Z + Poznaniak i pracuje on z Pronarem 1523A ,ponieważ mamy na kilku polach góry i ciężkie ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Agregat uprawowo-siewny Duble Record 3m + Fiona 3m ciągam ten zestaw Case 956xl ;)


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja posiadam Agregat uprawowo siewny firmy, Agro-masz 3m+amazonak D8 a do siania QQ zapinam siewnik Eberhardt z tym zestawem współpracuje proxima 100KM.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Umnie to wyglada tak Agregat uprawowo-siewny Amazone Brona KE303+Siewnik nadbudowany AD303 talerowy ten zestaw współpracuje z MF 6480

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

Becker 3m aktywny, kuhn4m aktywny, 6m bierny firma nie znana, i 4,8m uni grudziądz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

ja mam 3,20 na podwójnej ramie i mtz 82 ma co z nim robić, 4,20 unia new holland m100 lub jcb 2140 czy mx 135, do siewu zestaw Famarol nadbudowany to m100 ma co robić więc mx 135 chodzi , i 3m rotor Kverneland z siewnikiem pneumatycznym.


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasiooo    0

siema chłopaki mam belarusa82 funfel nowke no i chce kupic agregat do niego 3m tylko nie wiem jaki mysle nad agregatem z bometu ma ktos z was jak on sie sprawuje warty jest??? no i jeszcze chcialem wiedziec czy wał z przodu cos daje czy nie bo nie wiem jaki beac 3m z wałem z przodu 5.700 kosztuje a bez 4.300 no i jak ktos jest z lubelskiego to moze ma taki agregat z firmy henryk on znowu na rurach jest ale nie wiem czy cos warty jest ale o 1000 tanszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Ja mam bronę aktywną Howard, ciągnie ją MTZ 82, ale jak dobrze pójdzie to niedługo będzie większy ciągnik i podczepię siewnik do brony, obecnie z siewnikiem Isaria pracuje C360


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer40    0

Ja mam bronę wirnikową Amazone KE 403-170 z hydropakiem + siewnik Amazone D9-40 Super, to wszystko jest 4m, ciągam to Valtrą T190 190KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Kongskilde 4,5m kupiony za małą kase obecnie jest cały rozebrany do malowania i będzie miał załorzoną chydraulikę do składania i rozkładania będzie współpracował z mf 3080


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To nie jest temat do takich spraw... :(


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dadam    4

ja mam agregat 5.2 m szwedzki ma o 10 cm dłuższe zeby od polskich, grzebień i podwójny strunowy składany hydraulicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

agregat uprawowy 2,7m + 2 sekcyjny podwójny wał a radzi a bardziej musi sobie z nim radzić C 360 ;)


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj