stasiex

Jakie macie agregaty uprawowe?

Polecane posty

and    1

Zestaw uprawowo-siewny rototiller Becker ( ZR, Centurion) + siewnik Famarol 3m, z wyposażeniem do uprawy bezorkowej oraz zmodernizowany kultywator Agrometu Grudziądz (79r.) (poszerzony do 2,8m, wałki strunowe, zwiększone odległości pomiędzy rzędami zębów), z tym ostatnim współpracuje to, co jest pod ręką (C-330, 3512, MTZ 82, 1614), a już z tym pierwszym krąg zainteresowanych się trochę zawęża (1614 :huh:)


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertszejk    1

Ja posiadam brone wirnikowa(cyklotiler) schmoterz 3m z hydropakiem sprzężoną z siewnikiem amazone D8 super s, a ciągne to zetorem 12145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

ja mam agregat aktywny amazone z siewnikiem 3 metry amazone rpd 301 ciagne zetorem 12145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczek015    3

Agregat Uni Grudziądz --- Mars XXL z podwójnym wałem croskil , 3m.

Siewnik Famarolu talerzowy

A to wszystko ciągnie FARMER 8244c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio1    2

Ja mam bomet 3,2 rozkladany hudraulicznie z walem przednim ciagam go z powodzeniem proxima 7441

jedyna wada w tym modelu jest taka ze przedni wal nie jest strunowy tylko ma proste plaskowniki i na slabiej ziemi slabo ciagnie i potrafi sie zapchac! ale juz jestem w trakcie przerobki tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

Mamy agregat uprawowo-siewny Doublet Record 4m, ciągamy go Zetorem 12145 oraz mamy agregat pominex czy jakoś tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My posiadamy agregat uprawowy Rabe aktywny 2.5m... współpracuje z Zetorem 8045...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz190    0

kultywator 13 zębów własnej roboty ciągam go 3512 he he <_<

zamierzam kupić agregat expom krośniewice lech 3.6 m

do zetora proximy 8441 co myślicię o tym?? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

My mamy agregat uprawowo-siewny z rolmaszu+siewnik poznaniak 2,7m i ciągamy go u 5314.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol I    1

My mamy Wichra 2000 z Expomu na kołach 4.5m i ciagamy go John Deere 6620 SE (125KM)


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30
Zetor 7340 z agregatem Pom Brodnica 4,60m bierny

Valtra 6550 z agregatem uprawowo-siewnym bierny Scan-Combi + Sulki szerokość 4m

 

 

Zetor 7340 pociągnie 4,60m?

Coś niechce mi się w to wierzyć <_< może chodziło o 3,6m, znajomy ma właśnie 7340 i kombi BH 3,7 i ma dość ciężko zależnie od gleby, ten agregat waży prawie tone, a ja mam roller 70 i bomet 2,8m, dlaczego taki? chyba tylko ze względu na cenę, bo jak kupowaliśmy 4 lata temu to 2 tys. kosztował <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

u mnie agregat 3 metrowy własnej roboty brony włóka i wałek współpracuje najczęściej z C-330 ale zdarza sie czasami C-328 lub C-360 3P wydajność to około 11 ha dziennie :lol: <_< <_<


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ja mam agregat LECH 4,20m a pracuje z 1634 <_<

oooooooo no to ładny zapas mocy masz <_<

jaką wydajność nim osiągasz? pewnie 1ha=10min? :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik93    12

Ja mam brone wirnikową Krone z siewnikiem Amazone D7 Special. Ciągnie ten zestaw Zetor 7341. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19
Ja mam agregat LECH 4,20m a pracuje z 1634 :)

 

 

też mam LECHA 4,20

tylko bez sprężyn przednie spulchniacze :/

a lata z farmerem 105 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj