stasiex

Jakie macie agregaty uprawowe?

Polecane posty

stefek1991    12

jak myslicie da rady ciagnik 85-90konny z agregatem uprawowo siewnym z hydropakiem ? Bo narazie szukam agregat uprawony i wlasnie mi zalezy na hydropaku ponieważ nie mam zbyt dużo funduszy na uprawowo siewny i z biegiem czasu dokupie siewnik tylko wlasnie obawam sie czy da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek1313    0

dwa razy w ciagu jednego roku wygiely mi sie ramy od walek w dwoch roznych miejcach. Bo oni niby potezny material daja a on nie jet w ogole mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper1990    3

skusilismy sie na expom wicher ma byc w ciagu tygodnia a niedlugo ruszy w uprawe po buraki wiec bede mogl cos o nim powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

UG max 6m i agregat gwiazdowy 4,5m pół zawieszany prod czeskiej niema nic lepszego a ciągają to valtra n121 i ursus 1634


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

UG max 6m i agregat gwiazdowy 4,5m pół zawieszany prod czeskiej niema nic lepszego a ciągają to valtra n121 i ursus 1634

Co to takiego agregat gwiazdowy? Chodzi ci o Farmeta kompaktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

Co to takiego agregat gwiazdowy? Chodzi ci o Farmeta kompaktora?

 

nie chodzi mi o farmeta kompaktora

agregat gwiazdowy ma 4 rzedy osi z nożami to wszystko jest zakończone wałkiem strunowy

niektórzy też mówią na to talerzówka gwiazdowa

szkoda że nie mam żadnych fotek bo bym pokazał


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Witam ma ktoś agregat 4.3 metra henryka batyry ? chodzi mi o to jak sie sprawuje i ile kosztuje ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

SPRZEDAM

 

bronę KUHN HR 251 samą z hydropakiem i wałem pakera badz z siewnikiem Hassia DKL 250 wolałbym samą bronę bo mam lekkie ziemie brona jak nowa zdj w mojej galerii

 

i Hassie DKL 300 jak nowa również foto w galerii Podrawiam.


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Shark tależowy 3m grano system .Case jxu 95 ma ciężko po podpięciu siewnika.Rzepak jeszcze sieję tym zestawem ale już na zboża rozpinam i sieję solo.agregat waży 1500 siewnik poznaniak nowy ok 400 w skrzynię można wsypać jeszcze 300kg i traktorek stęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Bomet 2,1m jest w mojej galerii, współpracuje z C-360.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hefalump    1

Jak myślicie czy case jxu 105 poradzi sobie z talerzowym agregatem uprawowo siewnym 2,7m z grano połączony siewnikiem polonez famarol z redlicami talerzowymi? Jeden z dealerów odradza mi ten sprzęt a proponuje pół zawieszany agregat z famarolu tl drive 3m szer. rob. Dodam że mam raczej nieduże kawałki ziemi i obawiam się tego drivea na uwrociach :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

Próbował ktos ciagać agregat ares TL 3 m z wałem packera, albo taki sam z Grano ursusem c-385? Ten z grano chyba jest cięzszy, ale nie moge znależć dokładnej charakterystyki Nie planuje zakupu, tylko wypozyczenie, ale mam kawałek drogi tam, i dlatego sie pytam czy da rade. W Tym roku jest sucho na polu i bedą problemy z doprawieniem gleby i mój agregat raczej nie da rady, i dlatego rozważam możliwosc uprawy tymi agregatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak    57

Case cx90 + Bomet 3,6m ręcznie składany. Daje radę. Wcześniej ciągał JD 2140 80km.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

A panowie co byście polecili z większych agregatów uprawowych takich z 5-6 metrów szerokości Czy nowego Agro-Masza czy coś używanego zachodniego ?? do ciągnika 145KM?? coś takiego http://otomoto.pl/agregat-uprawowy-5-6m-agro-masz-agregat-uprawowy-au56-agro-masz-A255523.html czy http://otomoto.pl/becker-4-5m-A342697.html a może http://otomoto.pl/agregat-uprawowy-brix-5m-A350283.html liczyłbym na opinie osób które na podobnym sprzęcie pracują, co starannie i dobrze doprawi ciężkie gliniaste ziemie a i na piaskach też się sprawdzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

Użytkuje ktoś moze agregat z hydropakiem z dwoma wałami tylny rurowy o szer 3m z firmy Agro Factory interesuje mnie waga tego agregatu chciałbym to podczepic pod c 385 bez przedniego napedu a współpracował by z siewnikiem hassia du 100 dodam ze gleby mam piaszczyste 5,6 i troche 4 klasy.NIech wypowiedza sie ludzie ci co użytkują takie maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYZYNH    3

Jaki byscie polecili agregat do ciagnika 80km bo aktualnie mam agregat talerzowy z rolmako 3m ale jezdze po 3 razy i jak poźniej sieje to zostaja mi koleiny po ciagniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ben87    1

Shark tależowy 3m grano system .Case jxu 95 ma ciężko po podpięciu siewnika.Rzepak jeszcze sieję tym zestawem ale już na zboża rozpinam i sieję solo.agregat waży 1500 siewnik poznaniak nowy ok 400 w skrzynię można wsypać jeszcze 300kg i traktorek stęka

a mógł byś powiedzieć teraz coś więcej na temat grano? jak sobie case radzi, jak rozdrabnia i kryje resztki, jak pole po nim wygląda? itp czy na przykład da zie nim uprawić poplon i potem odrazu jechać z siewnikiem ( redlice stopkowe).

chce taki kupić i jestrem ciekaw opinii. podobno rewelacja... i ile za niego dałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Użytkuję go od 3 lat jak na razie nic złego z agregatem się nie dzieje poprzesuwały się jedynie talerze na gumach ,co robią za amortyzatory .Bardzo denerwuje mnie oklejanie wału pakera ziemią po 10ha trzeba brechą skrobać nadmiar ziemi skrobaki nie dają rady.Mój traktor naprawdę ma co robić w polu z tym zestawem a osiągnięcie chociażby 10km ha jest nie realne ogólnie polecam ale dzisiaj wybrałbym wał rurowy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj