Skocz do zawartości
News
Gacuseks

Czy da radę przełożyć podajnik pochyły od Rekorda.

Polecane posty

Gacuseks    2

Jak w temacie myślę o przełożeniu z rekorda do  z 056, gardzieli. Ktoś spyta po co, odpowiadam tamta jest dłuższa można pracować bez stania, siedząc. Czy ktoś to robił, wszystko pasuje bez przeróbek ?

Sadek    536

Poszukaj kolegi @MarcinDJ (lub jakoś podobnie) on ma taki jak się nie mylę wstawiony ale to już od nowszego rekorda bo z "90 maja taką samą jak w suprze.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

gery_z1    0

Zależy jaki masz model supra bo  do połowy roku 1984 miały inne ucha mocowania  chederu ,a nie wiem czy można je wymienić na nowy typ na duże

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adam007
      Witam mam pytanie czy części z bizona bs z110 będą pasowały bo bizona dynamika z115 3b turbo 
      p.s pozdrawiam i dziękuję 
    • Przez ursusikc330m
      Co może być przyczyną tego że podczas otwierania rury wyładowczej w momencie gdy rura dochodzi już do ściany zbiornika to ślimak który jest w ruże nie może natrafić w ten ślimak skośny,proszę was o pomoc bo już 2 dni nad tym siedzę,założyłem drugą rurę i dalej to samo 
    • Przez gard
      Witam
      Mam taki problem w Medionie 340 2003 r.po podpieciu i kilkukrotnym podniesieniu i opuszczeniu hedera  przenosnik pochyly zaczol sie opuszczac bardzo bardzo powoli.  Podnoszenie i inne funkcje dzialaja bez problemu. Problem powstal zaraz po tym jak zaczolem ustawiac zadana wysokosc koszenia. Nadmieniam ze maszyna dopiero kupiona. Prosze o pomoc moze ktos juz mial taki przypadek lub wie jak to naprawic. Pozd
    • Przez Dawid0510
      Witam 
      Chciałbym wyciszyć kabinę w bizonie ale nie wiem za bardzo którą matą wyciszającą wybrać 
      http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-pianka-kauczukowa-z-klejem-10mm-i5811638893.html#thumb/1
      http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-butylowa-bitumiczna-alubutyl-2mm-i5807088788.html
      http://allegro.pl/pianka-akustyczna-mata-wygluszajaca-z-klejem-1cm-i7338129144.html#thumb/1
    • Przez tadi77
      witam, eksportowe bizony miały rozdzielacz łanu w kształcie wygietej rury ku górze ,chce takie cos zrobic i pytanie jak to zdaje egzamin zwlaszcza w duzym zycie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.