Marekebkowski

JD 570/580-Zmiana modelu pracy w sterowniku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Siemka. Mam prasę JD 580, wczoraj przed prasowaniem jak włączałem komputer coś musiałem przez przypadek wcisnąć i przestawił się on na prasę JD 570.
Miał ktoś taki przypadek, wie jak to cofnąć?

Komputer teraz zamyka wielkość beli na 130, przy czym wielkość tej bałdy to ok. 120 cm.

Dzięki wielkie!
Działa.

A jak dzwoniłem do serwisu JD, to gościu powiedział, że to by trzeba było komputer kalibrować... znawcy...

Jeszcze raz dzięki :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mechanizator72
      Witam, mam problem z moją prasą. Mianowicie ma ona problem z wciąganiem słomy przez co często lubi się zapchać. Zdarza się również przy prasowaniu trawy, jednak najgorzej jest przy prasowaniu słomy jęczmiennej. Przy słomie z pszenżyta prasa zapcha się tylko czasem (co i tak nie powinno się zdarzać) a przy prasowaniu jęczmienia jest to notoryczne. Co może być przyczyną?
    • Przez domel27
      potrzebny mechanik prasa john deere 592

• Przez shiftmp3
      Witam mam problem prasa nie załącza owijania tzw, widzę że pompka chodzi bo pasek uciagniety ale i tak nawet nie drgnie aparat od sznurka ani od siatki. Prasa chodziła w tamtym sezonie do samego końca i dziś chciałem zwinąć kilka bel kończyny no i ani jedna bela nie poszła dobrze, co może byc przyczyną ? Pozdrawiam. 
    • Przez małoroly2018
      dzień dobry. mam prasę jonh deere 590 i ma naderwany jeden skrajny pas od wewnętrznej strony, naderwanie w poprzek pasa ok2,5cm. planuje nie długo ruszyć w siano i zastanawiam się co z tym zrobić. myslałem by to naderwanie zczepić spinką np ms na tych 2,5 cm by nie rwało dalej, a może przeciąć całkiem i zczepić, czy może nie ruszać tego i prasować aż kiedyś samo pęknie.? proszę o opinie doświadczonych posiadaczy. pozdrawiam.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.