JANCZAK1176

Pomocy!! potrzebne widełki przedni napęnt Ursus 5714 2 kat

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JANCZAK1176    43

Witam nastąpiła awaria  ciągnik Ursus 5714 przedni napęd , pękła półoś ,a dokładnie widełki z frezem wchodzące w  piastę koła. Ma ktoś z użytkowników może starom część  , na sprzedaż ,lub poda namiary na kogoś kto posiada.Dzięki za pomoc Jacek

Edytowano przez JANCZAK1176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Słownik swoją drogą, a co do naprawy to szukaj handlarzy z ciągnikami na części. Nie wiem czy może od Mf-ów by nie masowały.

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A umiesz obsłużyć olx? trza poszukać na złomnicy, podzwonić i będziesz miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

O kasę się nie przejmuj to jest nadziany facet tylko znadź mu te widełki półosi


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikzlaudy    10

to niech weźmie katalog czesci zadzwoni do sklepu ursusa lub ogóle mechanicznego i niech sie spyta czy nie mają na stanie tych widełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2196

Może nazwa widłak będzie bardziej przydatna,bo jeśli to z krzyżaka to tak ma na  '' imię'' :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Kolego, rolnikzlaudy podaję ci nr katalogowy widełek półosi 7010177M1 lub półoś kpl.lewa kat.3427130M91 i płacę ci 200 zł pln.za znalezienie dzwoń do Ursusa i gdzie sobie chcesz dajesz cynk a ja wypłacam ci honorarium Powodzenia :)r


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Ludzie czytajcie z zrozumieniem  3427130M91 to nie to samo co 346711M91 jak ktoś nie wie o co chodzi to niech się nie wypowiada jest to szeroki most stoswany w ciągnikach 6014 wyjątkowo w 5714

 

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@ASOcośtam nie ciskaj się tak, złość piękności szkodzi. Różnicę w numerkach zauważyłem, tylko wiem z autopsji ze ta różnica nieraz wynika z widzimisię konstruktora/producenta, szczególnie jeżeli chodzi o Ursusa. Nie pasuje, tyle wystarczyło napisać. Życzę powodzenia.

http://agrotrader.pl/oferta/ursus-czesci-i-podzespoly-ID38506.html

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

@ASOcośtam nie ciskaj się tak, złość piękności szkodzi. Różnicę w numerkach zauważyłem, tylko wiem z autopsji ze ta różnica nieraz wynika z widzimisię konstruktora/producenta, szczególnie jeżeli chodzi o Ursusa. Nie pasuje, tyle wystarczyło napisać. Życzę powodzenia.

http://agrotrader.pl/oferta/ursus-czesci-i-podzespoly-ID38506.htm

 

Ten lik to części do Ursusów serii ciężkiej ,a nie MF pochodnych dzwoniłem  trzeba czekać cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj