Skocz do zawartości
JANCZAK1176

Pomocy!! potrzebne widełki przedni napęnt Ursus 5714 2 kat

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
JANCZAK1176    39

Witam nastąpiła awaria  ciągnik Ursus 5714 przedni napęd , pękła półoś ,a dokładnie widełki z frezem wchodzące w  piastę koła. Ma ktoś z użytkowników może starom część  , na sprzedaż ,lub poda namiary na kogoś kto posiada.Dzięki za pomoc Jacek

Edytowano przez JANCZAK1176

romek6340    203

Słownik swoją drogą, a co do naprawy to szukaj handlarzy z ciągnikami na części. Nie wiem czy może od Mf-ów by nie masowały.

Edytowano przez romek6340

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    400

A umiesz obsłużyć olx? trza poszukać na złomnicy, podzwonić i będziesz miał

rolnikzlaudy    10

to niech weźmie katalog czesci zadzwoni do sklepu ursusa lub ogóle mechanicznego i niech sie spyta czy nie mają na stanie tych widełek

kizak    65

Może nazwa widłak będzie bardziej przydatna,bo jeśli to z krzyżaka to tak ma na  '' imię'' :mellow:

ASOGCURSUS    20

Kolego, rolnikzlaudy podaję ci nr katalogowy widełek półosi 7010177M1 lub półoś kpl.lewa kat.3427130M91 i płacę ci 200 zł pln.za znalezienie dzwoń do Ursusa i gdzie sobie chcesz dajesz cynk a ja wypłacam ci honorarium Powodzenia :)r

ASOGCURSUS    20

Ludzie czytajcie z zrozumieniem  3427130M91 to nie to samo co 346711M91 jak ktoś nie wie o co chodzi to niech się nie wypowiada jest to szeroki most stoswany w ciągnikach 6014 wyjątkowo w 5714

agromatik    175

@ASOcośtam nie ciskaj się tak, złość piękności szkodzi. Różnicę w numerkach zauważyłem, tylko wiem z autopsji ze ta różnica nieraz wynika z widzimisię konstruktora/producenta, szczególnie jeżeli chodzi o Ursusa. Nie pasuje, tyle wystarczyło napisać. Życzę powodzenia.

http://agrotrader.pl/oferta/ursus-czesci-i-podzespoly-ID38506.html

Edytowano przez agromatik

JANCZAK1176    39

@ASOcośtam nie ciskaj się tak, złość piękności szkodzi. Różnicę w numerkach zauważyłem, tylko wiem z autopsji ze ta różnica nieraz wynika z widzimisię konstruktora/producenta, szczególnie jeżeli chodzi o Ursusa. Nie pasuje, tyle wystarczyło napisać. Życzę powodzenia.

http://agrotrader.pl/oferta/ursus-czesci-i-podzespoly-ID38506.htm

Ten lik to części do Ursusów serii ciężkiej ,a nie MF pochodnych dzwoniłem  trzeba czekać cierpliwie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się