kamil255

Pilne!!!Instrukcja obslugi pilmet termit

Polecane posty

kamil255    305

Witam,pilnie poszukuje instrukcji obsługi do opryskiwacza pilmet termit.Jest on z 1978r.na tabliczce pisze jakieś oznaczenie p027/5. 320,jest słabo widoczna ,tylko tyle mi się udało odczytać.Jesli któryś z agrofotowiczow miałby jakas instrukcje,skany to bardzo byłbym wdzięczny za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil255    305

Potrzebuje jakichś informacji jak ustawić ciśnienie tym rozdzielaczem. @toorano Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie wypowiadaj.

Edytowano przez kamil255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A co to jakaś filozofia ustawić ciśnienie? nie rób se jaj jeśli jednego pokrętła nie potrafisz obsłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil255    305

Temat do zamknięcia,winny jest ten rozdzielacz,trzeba zakupić nowy i bd po problemie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizon5588
      czy ktoś może mi dokładnie krok po kroku opisać to co na zdjęciu a w szczególności do czego służy sprężyna i dźwignie prostokątna od góry i niżej z tymi czarnymi kulkami bo mam problem jak to poustawiać jak by miał ktoś książkę do tego był bym wdzięczny bo u mnie dobija do 14MPai dopiero na niski biegu normę robię co grane???

    • Przez Alfa1985
      Chciałbym kupić nowy opryskiwacz 400l/12m. Nie wiem na jaką markę się zdecydować. Chciałbym wydać niewięcej niż 5,5tyś. Którą polską fimę polecacie?
    • Przez AgroSikora
      Jak w temacie:)
       
      Tylu jest tu znawców tematu co lepsze a co najlepsze:  
       
      TO MOŻE KTOŚ WYTŁUMACZY NA FORUM NA JAKIEJ ZASADZIE DZIAŁA SYSTEM TEE JET AIR JET.
       
      JAKIE SĄ ZASADY STOSOWANIA?
      JAKIE CIŚNIENIA?
      JAKIE DYSZE STOSOWAĆ itd....
       
    • Przez kris14
      Witam
      Poszukuję zdjęć i informacji czy pod rozwadniaczem jest zamontowany jakiś kołnierz z uszczelką (jeżeli tak to jaki) i czy połączenie jest szczelne, szukam info ponieważ u siebie mam taki rozwadniasz w TAD-LENie i od nowości jest zamontowany kołnierz od zwykłej pokrywy z gwintem więc występuje tam nieszczelność co utrudnia wykonywanie zabiegów z pełnym zbiornikiem. Chcę porównać to z "oryginałem" bo być może producent w czasach młodości swojej działalności popełniał takie gafy.
       
      Mam na myśli taki rozwadniacz:

       
      Z góry dziękuję i Pozdrawiam
      Krzysztof
    • Przez crystal169
      Witam, chcialbym przenieść ten zawór sterujacy opryskiwacza z samego opryskiwacza do kabiny c-360, i teraz moje pytania czy opryskiwacz nie zgubi cisnienia czy nie bedzie to z niczym kolidowało podczas pracy, mkże ktoś sam coś takiego robił to bardzo proszę o kontakt.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj