Polecane posty

mateo105    1

witam mam problem z moim masseyem 307 poniewaz w tamtym roku pod koniec zniw urwal mi sie wal podsiewaczy przy lozysku po lewej stronie(siedzac na kombajnie) wymienilismy go na uzywany i chodzil az do wczoraj gdy znowy urwal sie wal w tym samym miejscu wylko z drugiej strony lozyska. co moze byc przyczyna tego?

Wiadomość z agroFakt.pl

volvo1150    8

pewnie za mocno skręcasz na panewkach wał ma delikatnie mieć ruch w panewce bo jak niema luzu to się będzie grzał aż złapie taką temperaturę że pęknie ja kupiłem na wytrząsacze panewki i z powrotem  stare założyłem bo się grzał wał że dotknąć się nie szło po paru minutach i ty na to uwagi pewnie nie zwróciłeś  albo panewka jest spasowana za bardzo lub za mocno dokręcisz śruby i zobacz czy na 100 % wał jest okrągły bo jak jest jajo i dokręcisz panewkę na wgłębieniu to tam gdzie milimetr jest wypukły i tam będzie się grzał trzeba sufmiarką po mie żyć wał czy ma jedną wartość tam gdzie panewka idzie bo być może że ma bicie delikatne i panewkę trzeba roztoczyć z 1 mm lub blachy podłożyć pod panewki by luz minimalny zrobić

mateo105    1

panowie mam problem z moim mfem poniewaz kosilem dopiero 1 raz rosilem sam w ubiegle zniwa i mf mi lamal zboże co moze byc tego przyczyna?

strd    4

za mocno podniesione klepisko? za duże obroty młocarni?

mateo105    1

obroty na poziomie ok.910-920 a czy klepisko za mocno to nie wiem bo jak popuscilem o zabek czy 2 to znowu ziarno zostawalo w klosie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marekk12
      zamierzam kupić czy jest to maszyna awaryjna jak z częściami .a jak ten heder z  taśmami 
    • Przez klocu26
      Cześć, posiadacie jakiś informacje lub dostęp do katalogu części lub może wiecie gdzie zlokalizowany jest czujnik temperatury cieczy chłodzącej? Po dłużej pracy komputer piszczy że temperatura powyżej 90 stopni. Po wyłączeniu młocarni i odczekaniu chwilę można znowu dalej pracować dłuższą chwilę. Chłodnica nie zabita, płynu nie ubywa. Podejrzewam, że coś z czujnikiem bądź jego połączeniem do komputera i/lub z komputerem bo trochę się potrafi czasem przywiesić.  
    • Przez mocny1994
      Witam. Nie wiem dlaczego ale gdy kosze żyto kombajn robi ze słomy straszną sieczke. W owsie jest dobrze. Jestem w trakcie żniw i nie mam pojęcia co robić. I mam to od kiedy go kupiłem.Co może być przyczyną??? POMOCY
    • Przez Lukasz26
      Czy posiada ktoś instrukcję obsługi kombajnu mf520 ustawienie sit, obrotu mocarni obroty wentylatora pilnie potrzebuje A nigdzie nie mogę znaleźć 
    • Przez Patrykxd
      Witam mam problem z moim kombajnem, ponieważ wydaje mi się że ma ustawione za duże obroty na silniku bo gdy dam na maksa czyli na pracę to strasznie szybko chodzą sita o podsiewacz jakby miały zaraz się urwać i słychać straszne dudnienie w tych miejscach. Co by należało zrobić? minusem właśnie jest że nie posiada obrotomierza silnika i nie wiadomo o ile zmniejszyć. Przez to cały kombajn drży.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj