Hvelektronik

Handlarz z niemec ogłasza się na olx.pl sprawdzam wiarygodnośc.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Hvelektronik    24

Witam Znalazłem ofertę sprzedaży ciągnika Deutz Agrotron 105 link ponizej

http://olx.pl/oferta/deutz-fahr-agrotron-105-1998-CID757-IDaNMKj.html#a58afb84c7

Archiwalne_ Deutz-Fahr Agrotron 105 1998 Kraków Podgórze • OLX.pl _(dawniej Tablica.pl_).pdf

Zaintrygowała mnie ta oferta zewzglendu na niską cenę oraz brak kontaktu do sprzedawcy i lokalizacje (Mieszkam około 30km od Krakowa )

Napisałem do sprzedającego że jestem zaiteresowany otrzymałem odpowiedz poniżej.

 

"Szanowny kliencie,
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ciągnik.
Nazywam się Jens Bergmann, a ja odpowiem na wszystkie zapytania w imieniu Nord-Link e.K.. Jesteśmy profesjonalni sprzedawcy samochodów w Bremen, Niemcy.
Ciągnik był na podstawie umowy leasingu, ale właściciel nie był w stanie spłacić swoich miesięcznych rat do naszej firmy, więc podjęliśmy z powrotem w posiadanie tego pojazdu.
 Leasing jest obecnie wypłacane w całości, więc to jest ostateczna cena pojazdu bez żadnych innych zobowiązań (długów) lub podatków ukrytych.
Pełna cena ciągnika, wszystkich podatków zawartych, jest 34 800 PLN. Ciągnik został kupiony z Polski, jest zarejestrowany w Polsce, z polskich dokumentów. Ciągnik jest w idealnym stanie. Bez Problemu! Silnik, skrzynia biegów, hydraulika, wszystko jest w idealnym stanie. Nie ma wycieków oleju. Był używany bardzo lekki. Opony też są w bardzo dobrym stanie. Ciągnik znajduje się w Niemczech, w naszym biurze.
Oferujemy 1 rok gwarancji międzynarodowej z naszej firmy. Więcej informacji na temat ciągnika i naszej firmy są na końcu tej wiadomości e-mail.
Posiadamy własny dział logistyki tak, jeśli zgadzasz się na zakup ciągnika, możemy dostarczyć do domu za darmo (koszty nie uczestniczy), maksymalnie w ciągu 3 dni.
Biorąc pod uwagę, że jest to nasza pierwsza transakcja, wolimyużywać najbezpieczniejsze usługi z Allegro - Ochrony Kupujacych - aby upewnić się, że masz swój pojazd, a my pieniądze w bezpieczny sposób.
Poinformuj nas, jeśli jesteś zainteresowany kupnem ciągnika, i będziemy wyjaśniać, w jaki sposób transakcja będzie działać.
Z poważaniem,
Jens Bergmann
*****************************
Nord-Link e.K.
www.nordlinkek.com
Fritz-Thiele-Str. 22
28279 Bremen, Niemcy
HRA 26534
D-U-N-S® 312824904   
"

 

Co o tym myślicie  brnołem dalej i otrzymałem następny email

 

Szanowny kliencie,
Możemy sfinalizować transakcję w ciągu maksymalnie 3 dni.
Jak już wspomniano w poprzedniej wiadomości, transakcja zostanie dokonana poprzez Allegro Ochrony Kupujacych, usługi w 100% ochrony kupującym a sprzedającym.
Jeśli nie jesteś zaznajomiony z Allegro Ochrony Kupujacych Oto kroki transakcji:
Najpierw musimy swoje imię i nazwisko, adres dostawy i numer telefonu. Jak tylko będziemy mieć te informacje, skontaktujemy Allegro Ochrony Kupujacych i rozpoczyna procedurę.
Po transakcja jest uruchomiona, Allegro wyznaczy agenta, który zadba o tej transakcji (pojawia się osobiście z naszym kierowcą na dostawy). Allegro skontaktuje się z fakturą, instrukcji płatniczych oraz wszystkie informacje potrzebne. Zostaniesz zaproszony do złożenia kaucji w wysokości 50% ceny ciągnika (17 400 PLN) w polskim rachunku bankowym. Konto bankowe jest przechowywany przez Allegro Ochrony Kupujacych. Fundusze będą przechowywane przez Allegro na swoje konto podczas transakcji, jako środek bezpieczeństwa, że otrzymasz ciągnik. Reszta płatności będą dokonywane po otrzymaniu i sprawdzić ciągnik.
Po wysłaniu płatności na Allegro, rozpoczniemy transport ciągnika na adres, a otrzymasz go w maksymalnie 3 dni.

Będziesz korzystać z 5 inspekcji dni okres. W tym okresie, można przetestować ciągnik, zabierz go do mechanika i sprawdzić  wszystkie dokumenty.
a) Jeśli zdecydujesz się utrzymać ciągnik, Allegro wyda fundusze dla naszej firmy.

B) Jeśli zdecydujesz się go odrzucić, Allegro zwróci pieniądze tego samego dnia, a nasz kierowca będzie przyjść i tył ciągnika (nie koszty związane).
Ciągnik będzie wyposażony we wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji (wszystkie dokumenty pojazdu, umowa kupna-sprzedaży, faktura), jak również 1 rok gwarancji.
Ponadto, nasza firma wysyła uwierzytelniony umowy sprzedaży, gdzie są to warunki zostaną określone.
Transport będzie do 3 dni, a oczywiście będzie ubezpieczony pojazdu podczas transportu.

Jak widać, to rozwiązanie jest w 100% bezpieczne dla obu stron (sprzedający i kupujący), ponieważ możemy mieć pewność, że masz pieniądze przygotowane do zakupu ciągnika, a depozyt w pełni pokryte i gwarantowane przez Allegro.
Jeśli chcesz kupić ciągnik, odpowiedz nam następujące informacje:
Imię i nazwisko:
Pełny adres:
Miasto / Region:
Kod pocztowy:
Kraj:
Numer telefonu:

Z poważaniem,

Jens Bergmann
*****************************
Nord-Link e.K.
www.nordlinkek.com
Fritz-Thiele-Str. 22
28279 Bremen, Niemcy
HRA 26534
D-U-N-S® 312824904

 

 

 

Firma pod którą prawdopodobnie podszywa się gośc działa legalnie w Niemcech napisałem do tej firmy i czekam na odpowiedz.

 

 

Edytowano przez Hvelektronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin00794    15

Widać po tekście, że jest używany jakiś niezdolny program komputerowy do tłumaczenia. W związku z tym moim zdaniem jest to zupełnie niewiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

To pozory wiarygodności. Nawet jakby było na allegro to nie miałbyś żadnej gwarancji. Próba wyłudzenia pieniędzy i szukanie naiwnych. Nikt za półdarmo nie odda dobrego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Jedziesz do nich oglądasz ciągnik i wtedy kupujesz albo nie, jeszcze możesz poszukać kogoś kto ściąga ciągnika lub samochody z niemiec i korzystasz z jego usługi podając ten ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

kretynizm i glupia chciwosc polaczona z tepą pazernoscia nie ma granic.zeby wierzyc iz taki traktor kosztuje 35tys trzeba miec w glowie łajno (gdyby sie nie mialo nic to nawet wtedy sie nie uwierzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pisz z nim dalej, F-vat proforma i niech pod nr. konta i dane do przelewu. Wtedy zgłoszenie do prokuratury, łącznie z tym ogłoszeniem co kolega podał. Bo te lenie muszą  mieć podane wszystko na tacy. Najlepiej weź  mu wyślij ze 200 zł i jak w razie co dojdą dziada to z odsetkami ci odda i większy wyrok dostanie bo wyłudził kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal225    14

Słuchajcie ja tam byłem pod wskazany adres i zastałem tylko zamknięty garaż :D no chyba że ktoś ma ochote utpić pare zł ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvelektronik    24

Słuchajcie ja tam byłem pod wskazany adres i zastałem tylko zamknięty garaż :D no chyba że ktoś ma ochote utpić pare zł ...

 

Co mieszkasz w niemczech i sprawdziłes tą firmę? Bo w rejestrze firm  niemieckim ona jest.

 

Napisałem email po angielsku  do firmy www.nordlinkek.com chciałem sprawdzić tą ofertę. Napisałem  przez rormularz kontaktowy http://www.nordlinkek.com/index.php/contact-us i dostałem odpowiedz

 

Szanowny kliencie,

Tak, ciągnik jest na sprzedaż.

Jeśli chcesz kupić ciągnik, odpowiedz nam następujące informacje:

Imię i nazwisko:

Pełny adres:

Miasto / Region:

Kod pocztowy:

Kraj:

Numer telefonu:

Z poważaniem,

Jens Bergmann

*****************************

Nord-Link e.K.

www.nordlinkek.com

Fritz-Thiele-Str. 22

28279 Bremen, Niemcy

HRA 26534

D-U-N-S® 312824904

 

Trochę dziwne bo jak by się gośc podszywał pod firmę w niemczech to z adresu pocztowego nie dostał bym odpowiedzi tym bardziej po polsku chyba żę cała ta firma to lipa. zadzwonił bym do nich ale po Niemicku nie umiem a po angielsku to raczej średnio.

 

 

Kolego damianzbr zastanowie się na twoją radą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ludzie nie macie co robić. Tylko głupotami się zajmujecie. Przecież widać, że to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie, to nie lipa, to oszust i złodziej którego trzeba tępić bo i ciebie może taka czy podobna sytuacja spotkać, a nikt nie jest nie omylny i nawet najbardziej czujni moga wpaść.

 

Z niedzieli na poniedziałek w nocy złodzieje ukradli 2 traktory z miejscowego komisu. Na szczęście chłopak który miał kiedyś praktyki na warsztacie, wracał po nocy i zobaczył brama otwarta i ciągnik jedzie bez świateł. Zadzwonił do ojca, dogonili ciągniki, wyciągnęli ścierwa z kabiny i obili mordy, za nim policja dojechała przybył jeszcze mój kolega który jest kierownikiem na tym komisie, też obił mordę. Policja kajdany zakuła i chociaż jednego ścierwa mniej. Nie miejscowi, 120 km przyjechali na rabunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal225    14

 

Co mieszkasz w niemczech i sprawdziłes tą firmę? Bo w rejestrze firm  niemieckim ona jest.

 

nie wsadziłem tyłek w samochód i pojechałem pod wskazany adres ..... mi tez pięknie na mail odpisywali .....

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj