News
pioterek1907

Czy glowica od mtz 82 z turbo bedzie pasowala do jumza ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Turbo

Witam Panowie
Chce zwiekszyc moc troche zwojego jumza i myslalem o turbo zeby nic nie przerabiac to chce wstawic glowice od mtz wraz z turbo ale nie jestem pewien czy bedzie pasowac ?

jonkszi    66

Nie bo to całkiem inny model silnika w mtz82(80) masz d 240 lub jak turbo d245 a w mtz 52(50) jest d 50  a białoruśce jest d 65 czy coś takiego.

Wiadomość z agroFakt.pl

romano82    4

Nie bo to całkiem inny model silnika w mtz82(80) masz d 240 lub jak turbo d245 a w mtz 52(50) jest d 50 a białoruśce jest d 65 czy coś takiego.

Banialuki jakieś napisałeś. Silniki d 240, d 50, d 65 to w zasadzie ten sam silnik. Różni się wtryskami, głowicą, pompą, kołem pąsowym. I te silniki są mtz-a. Co do jumz to nie pomogę.

jonkszi    66

To dlaczego w silnikach d 240 z lewej strony jest sprężarka a w d 50 jest tam wlew oleju do silnika. Ja nie mówię że głowica od 240 nie pasuje do d 50 ale silnik nie osiągnie raczej 78km tylko mniej może do 70 km i tyle w tym temacie a o d65 to zobaczyłem że niby jest taki w białoruśkach a nie miałem z nim odczynienia ale raczej tam powinien być silnik całkiem jeszcze inny.

romano82    4

Jako posiadacz starego mtz przestudiowałem ten temat. Sprężarkę możesz zakładać i do d50 i d65 wystarczy wymienić pokrywę rozrządu od D240. W jumz z tego co wiem to zupełnie inne silniki i poza kolorem to masa różnic.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez lukasz248
      Czy wiecie gdzie znajdę w koparce jumz nr ramy , wersja z budowlana z okrągła kabiną
    • Przez kowal1108
      Dym i olej wyrzuca przy odpalaniu przez filtr powietrza. Co to może być? Uszczelka? Nie chce już odpalić. Wcześniej kilka razy się zdarzyło że dym poszedł filtrem ale odpalał. Teraz już nic...
    • Przez Scappy
      Cześć . Zbliża mi się wymiana głowicy ,bo przepuszcza ona olej do komory spalania . Obecna była już na szlifie i Pan powiedział że następna regeneracja musi być już konkretna,bo zawory głęboko siedzą i może się to nie zamknąć w 900 zł . Myślę że lepszą opcją będzie kupno nowej głowicy i jest kilka ofert na rynku . Co polecacie żeby nie wpaść w niepotrzebne koszty ? Czeka mnie też wymiana pierścieni,może i też tłoków ale to zobaczymy .

Pozdrawiam
    • Przez Delbeta
      Jaki płyn lać do wspomagania, tego zbiornika z przodu ciągnika w belarus 952. 4 ?
    • Przez dziki97
      Witam potrzebuję zrobić w miarę dokładny prędkościomierz do swojego ruska, potrzebny będzie do oprysków i siania nawozów.  Zastanawiam się na prędkościomierzem GPS, mógł bym używać go także  w Fortschricie 323. Posiada ktoś z was takie urządzenie i jak to się sprawuje???? do tej pory używałem telefonu z jakąś tam apka ale to denerwujące.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.