News
mariusz1001

Pronar -boczne listwy usztywniające borty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pronar
mariusz1001    0

Witam mam pytanie do uzytkownikow przyczep pronar bo tak sie składa ze zostałem posiadaczem przyczepy PT610 od tygodnia, i kilka dni temu po raz pierwszy ja załadowałem zbozem całą i troche wybuliło mi borty i teraz moje pytanie brzmi jak napiac te listwy co leca wzdłuz bortow bo jak mi ja przywiezli to tak na oko naciagnalem i wybuliło a teraz jest juz pusta i nie wiem jak to ma byc ? skrecic tak zeby były jak struna?? czy jak? bo w instrukcji nic o tym nie ma a nie chce urwac w pierwszym tygodniu czegos, i czy te listwy w ogole zdaja egzamin czy lepiej juz porobic linki w srodku od sciany do sciany ???

Prosze o szybka odpowiedz

Pozdrawiam

Rowan    7

Skręć tak, żeby na pustej były delikatne wypchnięte do wewnątrz. Po napełnieniu nieznacznie je do zewnątrz wypchnie, ale to normalne, zboże ciśnie. Po opróżnieniu na pewno wrócą do stanu z przed napełnienią ;) Ja jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania i braku linek w środku :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez kaczmi
      Witam, Piszę nowy temat bo tamtego nikt już nie otwiera a sprawa robi się pilna czasu coraz mniej a mianowicie zostały dwie przyczepy do wyboru... Metaltech DHB 14 czy Pronar T680H posiada ktoś takie przyczepy, jakieś opinię? Bardzo interesuje mnie jak się te burty hydrauliczne sprawują?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez skok
      Witam
      Jak odhamować przyczepę hl6011 jak mam przy zaworze ten regulator trzy zakresowy bez funkcji odhamowania
      Można to jakoś przerobić ???
    • Przez Radek000111
      mam zwykłą, starą przyczepe 3 tonową, ile atmosfer powinna miec kołach żeby nie siadły opony pod ciężarem?????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.