Skocz do zawartości
icy229

Fendt 309C-Jakie oleje wlewać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
icy229    0

Witam, pół roku temu kupiłem fendta, lecz nie dostałem instrukcji obsługi. Mam prośbę do użytkowników aby podali mi jaki olej lejecie do swoich maszyn (dokładne nazwy) i jakie filtry zakladacie, prosiłbym też o przybliżone kosztów wymiany.
Fendt rok 1999, 4cyl, silnik Deutz na pompowstryskach, bardzo proszę o pomoc bo zbliża się pierwsza wymiana oleju, z góry dziękuje ;)

icy229    0

no dobra, ale to dalej nic mi nie mówi, ja potrzebuję informacji na temat specyfikacji oleju który mógłbym wlać :)

Wiadomość z agroFakt.pl

ZUCH1234    72

przeczież mozesz sobie sciagnac instrukcje obsługi z neta całkiem za free wystarczy troche pogrzebac

Laval    5

no dobra, ale to dalej nic mi nie mówi, ja potrzebuję informacji na temat specyfikacji oleju który mógłbym wlać :)

Wieć nie czytałeś odnośników? Przecież masz w tym dokumęcie wszystko.

http://www.deutz.com/file/ssod-6vyh39.en.0/tr019999012172_en.pdf;jsessionid=E0E795504E6FE035CFE7F12460386444

Pełną specyfikację oleju i co masz wlać. Nasz Orlen też ma aprobatę Deutza.

icy229    0

przeczież mozesz sobie sciagnac instrukcje obsługi z neta całkiem za free wystarczy troche pogrzebac

szukałem trzy dni pod rząd, nic nie mogę znaleźć, masz może jakiś link albo coś żeby to ściągnąć? bardzo bym prosił jakbyś miał żebyś mi podesłał na PV z góry dziękuję

do swojego sprawdzałeś? :P

zenek_19    4

przeciez wystarczy jeden tel do serwisu i dokladnie ci powiedza jaki olej i filtry oraz cene i po problemie pozd

fireseba    101

szukałem trzy dni pod rząd, nic nie mogę znaleźć, masz może jakiś link albo coś żeby to ściągnąć? bardzo bym prosił jakbyś miał żebyś mi podesłał na PV z góry dziękuję

do swojego sprawdzałeś? :P

Tylko do silnika w 412 nie STOU idzie a MOT, a reszta jest ok

Edytowano przez fireseba

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się