Polecane posty

dawid300696    0

Przymierzam się do zakupu nowego ciągnika około 100 KM. Ciągnik ten ma być przeznaczony głównie do transportu, ewentualnie do lekkich prac polowych. Ma być to nowy ciągnik, w cenie 160-170 tyś. brutto. Mam kilka sprzętów na oko, ale nie jestem jeszcze do końca zdecydowany. Ważne aby ciągnik miał dwie instalacje hamulcowe do przyczep (hydrauliczną i pneumatyczną). Interesują mnie także szerokie koła. Ciągnik ma być "szybki". Dobrze aby przód był dobrze dociążony. Prosta, nierozbudowana elektronika. Póki co skłaniam się ku NH TD5.105, ewentualnie McCormick z serii C-Max lub T-MAX (na X60 chyba jednak zabraknie pieniędzy). Zastanawiam się też nad Case'm Farmall. Co mi polecacie? Liczę na waszą pomoc.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ten nh i case sie nie nadają do transportu. claas axos tak jak kolega wyżej mowi byłby zarąbisty. sprzęgło w przycisku, wzmacniacz momentu high/low jedyne co w nim badziewne to ta cała prawa strona. jak lecisz po nierównej drodze to to wszystko trzeszczy. nh i case jest za lekki i brakuje tego wzmacniacza a do transportu to tez jest dobre. jesli bedzie jezdzil tylko po równych drogach to ok ale na wybojach to porażka. lepiej dopłac bo bierzesz ciagnik na lata a nie na rok. ja bym brał claasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid300696    0

Może jeszcze wejdzie claas axos 340 cx 102 km cena 149netto

Cena od konkretnego dealera? Jeżeli tak można wiedzieć w skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miastek    35

Ja bym brał na twoim miejscu New Holland TD5.105 to wyjdzie za 160 000 zł brutto ma przednie koła 28 cali bardzo mało pali a w transporcie lepszego za tą cenę nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek-YT    5

Hmmm. nie chcesz za dużo elektryki :\ Tak to bym Ci polecił NH T5.105 w skrzyni ElectroCommand mam takiego NH a jazda lepsza jak w Lamborgini :).  Jak do transportu to poczekaj na Classa bo pewnie może mieć w wyposażeniu amortyzowaną kabinę co jest dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez kuba5150
      Szukam mechanika który zna się dobrze na serii case maxxum 51.. z pomorskiego. 
    • Przez rolnikokos
      Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników tych pras. Jakie są jej zalety i wady? Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej prasy? Miałaby docelowo chodzić w zestawie z new Hollandem T4 85km czy ciągnik da sobie z nią radę? Będzie prasować słomę, siano i sianokiszonkę. Dzięki mile za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj