News
AleksandraBednarczyk

ustawieni doczyszczacza (trymera) zboza w MF 21H lub Droningborg d 3000

Polecane posty

Podajcie ustawienia do droningborga D 3000 lub MF 21H, jak ustawic do pszenzyta, żyta ( ilosc wiatru, jak rozlozyc sita)? jak wlaczyc trymer, jak on dziala?

Edytowano przez AleksandraBednarczyk

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Piekło
      Witam forumowiczów! Ostatnio miałem dość poważny wypadek drogowy i znajomy wspomniał mi o firmie która za niewielką prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie od ubezpieczalni. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Faktycznie robią prawie wszystko za klienta i oprócz lekarza nie trzeba za bardzo ruszać się z domu?
    • Przez wojran
      Brak mocy podczas prac polowych  oraz bardzo kopci. ( i pali ponad 10 l na ha w orce czy to normalne )? :
      Podczas tegorocznej orki ciągnik nie dawał sobie rady a orka na 20-28 cm (3-4-5) kl ziemi prędkość ok 6-7 km/h (na wolniejszy biegach to samo )pług 3 unia a z 2 też miał problemy oczywiście przedni napęd włączony oraz tur z łyżką  z przodu ktoś wie co może byc nie tak?
      Moc ciągnika 62 km pracę wykonywane na 1600-1900 obrotów 
    • Gość wojcat
      Przez Gość wojcat
      Sprzedam nowe akcesoria z mojej kolekcji:

Czapka Massey Ferguson 3 sztuki - 45zł/szt

Czapka Bridgestone 2sztuki - 45zł/sztuka

Smycz Claas 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Fendt 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Massey Ferguson 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Fiegl 2 sztuki  - 10zł/sztuka 

Smycz Pichon 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Bridgestone 2sztuki - 10zł/sztuka

Kontakt PW. 
    • Przez Wisla1916
      Witam. Proszę o pomoc Dziś Dziadek na Krowie zauważył dziwne dwa czy trzy place jeden rozdrapał i poleciała krew reszty nie rozdrapywał. Trudno to opisać. Jest to plac na skórze szarawy dziwię to wygląda. Będę wdzięczna za podpowiedź

• Przez hodowcamlody
      Szykuje się mi przeróbka obory, trzeba powiększyć żeby weszło 20 stanowisk dla krów. Myślę nad tym żeby zrobic na rusztach bo bym nie musiał ingerować w podwórko no ale sam nw jak to przy mlecznych by było, nie wszyscy chwalą. Mi się podoba to że nie trzeba by było wywalac obornika i nie było by na wierzchu. Ruszt 60 czy 80 no i z zebrowki czy inne rozwiązanie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.