Skocz do zawartości

Polecane posty

Pękł mi łańcuch w komorze formujacej bele. Pękł mi z jednej strony. Cży może ktoś mi podpowiedzieć jak to naprawiać?

Manieeek    0

Witajcie!

Mam podobny problem.

Wie ktoś  zy da się gdzieś kupić pojedyńcze ogniwa takiego łańcucha? da ktoś jakiś link? 

bo ja znalazłem tylko cału łańcuch za ponad 1300zł, lub troche mniej

Wiadomość z agroFakt.pl

TTjarek    1

Mam ten sam problem wczoraj prasowałem i się urwał łańcuch na jednym ogniwie, szukam złączki ale nie mogę znaleźć a wymiana łańcucha jest troche droga. Robił to już ktoś? cały łańcuch trzeba wyciągać? moja prasa to feraboli ff20 ale łańcuchy chyba są takie same.

Ja ostatecznie po prostu naciągnąłem go i zaspawałem. Co do części to niestety jest problem. W sklepach jest kłopot, a serwis powiedział, że ma ale tylko dla siebie do naprawy i mi nie sprzeda bo ma dwie ostatecznie spinki. Byłem na takiej dużej składnicy, gdzie sprzedają prasy to zaproponowali mi zestaw naprawczy (ogniwko plus miejsce na pręt) za około 100 złoych. Ostatecznie tak jak napisałem nie kupiłem a zaspwałem to.

Yoda    17

Weź ogniwo od sipmy. Pasuje tylko jest minimalnie cieńsze. Bo łańcuch sipmy jest cieńszy ale na koła zębate pasuje.

Manieeek    0

Mi udało się kupić zestaw naprawczy za 45zł w firmie Chojnowskie łancuchy Wygląda to mniej więcej tak (tutaj na obrazku akurat zestaw do sipmy)

56369054713032681115.jpg

Jakby ktoś szukał to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i zadzwonić. 

boo45    2

Łańcuchy z Chojnowa to jeden wielki BUBEL!!! Osobiście nie polecam, nie wytrzymują nawet jednego sezonu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się